Європейський тиждень коду від Google

Європейський тиждень коду від Google

Головна ціль: долучити дітей до сфери ІТ, надавши їм шанс для навчального процесу та всебічного розвитку особистості із застосуванням ІТ інструментів, таких як, Scratch, Tynker, Dash, Minecraft.
images
 • Опис проекту

  Проект буде реалізовуватись в два етапи. Перший – проведення безкоштовних майстер-класів з візуального програмування, майстер-класи в рамках Європейского тижня коду будуть доступними та безкоштовними для всіх бажаючих дітей. Загалом планується провести 27 занять впродовж 3 тижнів, залучивши до проходження навчання близько 300 дітей.
  Другий етап проекту призначений для навчання ІТ дітей з особливими потребами. На жаль, не всі діти мають можливість освоїти сучасні технології, які б допомогли їм в майбутньому та забезпечили гідне життя. Є категорії дітей, яким необхідна додаткова допомога в освоєнні програмування та роботехніки. Це, зокрема, діти з вадами слуху та діти з особливим руховими потребами.
  Саме тому, Благодійний фонд МаgneticOne.Org спільно з школою для дітей КІДІТ, з досвідом навчання програмування дітей уже з 5-ти років (візуальне середовище Scratch JR), пропонуємо створити спеціальний курс для дітей з обмеженими можливостями під назвою “Програмуємо разом”.
  Навчання відбуватиметься в інноваційній школі Think Global у вигляді безкоштовного курсу двічі на тиждень та складатиметься з 4-х блоків:
  - програмування на Scratch (Scratch JR для найменших);
  - програмування ігор на Scratch (Scratch JR);
  - дослідження світу з Майнкрафт;
  - програмуємо з роботами Dash&Dot.

 • Очікувані результати

  Провести курс безкоштовних майстер-класів, залучивши до проходження навчання близько 300 дітей.

 • Цільова аудиторія

  Діти 1-4 класу та вихованці школи-інтернат з вадами слуху, мови та ЗПР.

 • Допомога

  -

 • Результат

 • Як користуватись

  Форма для реєстрації

Фотозвіт
images

Будь ласка, зв’яжіться з нами, якщо ви хочете отримати детальнішу інформацію стосовно наших проектів!

Контакти