Інтерактивні карти закладів для розвитку дитини

 • Home
 • Активні
 • Інтерактивні карти закладів для розвитку дитини

Інтерактивні карти закладів для розвитку дитини

Інтерактивні карти закладів для розвитку дітей полегшують життя батькам. Адже карти містять повний перелік позашкільних закладів, де можна цікаво та корисно провести дозвілля Вашої дитини.
images
 • Опис проекту


  Благодійний Фонд “MagneticOne.Org” спільно з MagneticOne Municipal Technologies розробили унікальну карту дитячих гуртків м. Тернополя – повний перелік позашкільних закладів для дітей. Інтерактивна карта гуртків відображає мережу позашкільних навчальних закладів, як невід`ємної і водночас унікальної освітньої ланки, що забезпечує безперервність освіти, виховує творчу, гармонійну, інтелектуально-розвинуту особистість; сприяє формуванню професійної самовизначеності і трудовому вихованню дітей. Розуміючи усю важливість роботи з обдарованими дітьми в різного роду гуртках, карта орієнтована на широке коло батьків, зацікавлених у ранньому виявленні та подальшому розвитку у дітей нахилів і здібностей.

  Наступним кроком розвитку проекту є впровадження "Інтерактивної карти закладів для розвитку дитини", яка допоможе батькам обрати найкраще міце для дозвілля та розвитку дитини. Карту розрблено командою благодійного фонду MagneticOne.Org разом Українською Галицькою Партією в рамках ініціативи "Тернопіль - місто щасливих сімей".

  Інтерактивна карта містить розширену інформацію про заклади освіти, місця для розваг та кімнати відпочинку, дитячі магазини, книгарні, та заклади для сімейного дозвілля в місті Тернополі.

  Функціонал інтерактивної карти побудований таким чином, щоб задовільнити найвибагливішого її користувача: містить інформацію про місце розташування, секційні заняття та додаткові відомості про позашкільні навчальні заклади (зокрема, контактні дані – адреси сайтів, електронну пошту, номери телефонів). Система тематичних шарів веб-карти дозволяє обрати заклад залежно від напрямку діяльності та вікової категорії дитини.

 • Очікувані результати

  Підтримування та своєчасна актуалізація матеріалів Інтерактивних карт Тернополя дозволить заощадити час батьків на пошуки відповідного їхнім побажанням закладу.

 • Цільова аудиторія

  Батьки та діти

 • Допомога

  Якщо Ви помітили якісь неточності чи хочете додати нові місця на карту, звертайтесь за ел. поштою contact@magneticone.org

 • Результат

 • Як користуватись

  Переглянути інтерактивну карту гуртків Тернополя Переглянути інтерактивну карту закладів для розвитку дитини в місті Тернопіль

Фотозвіт
images

images

Будь ласка, зв’яжіться з нами, якщо ви хочете отримати детальнішу інформацію стосовно наших проектів!

Контакти