Інтерактивна карта “Храми Тернопільщини”

 • Home
 • Активні
 • Інтерактивна карта “Храми Тернопільщини”

Інтерактивна карта “Храми Тернопільщини”

Метою проекту є створення картографічного веб-додатку «Храми Тернопільщини» для структуризації, поширення та популяризації інформації про пам'ятки сакральної архітектури рідного краю, привернення уваги суспільства до проблем їх охорони та збереження.
images
 • Опис проекту

  Сакральний туризм на території Тернопільської області є одним із провідних за кількістю туристів та екскурсантів і є метою великої кількості подорожуючих. Останнім часом зростає зацікавленість у нових екскурсійних маршрутах, формуванні спеціалізованих турів із залученням нових об’єктів культурно-історичних та природно-рекреаційних ресурсів. Одним із таких ресурсів є церковна дерев’яна та мурована архітектура, яка несе відбиток традиційної культури етносу, який проживав або проживає на цій території, сформувавши культурні ландшафти. До того ж процеси глобалізації та регіоналізації впливають на активний розвиток видів туризму, пов’язаних із культурною спадщиною, пам’ятками традиційної архітектури та нематеріальними артефактами певних етносів. Тому вивчення сакральних пам’яток народної архітектури як унікальних об’єктів матеріальної культури певного етносу є важливим як для патріотичного виховання, так і для розвитку культури, пізнання інших культур та етносів, формування міжетнічної та міжрелігійної толерантності як основи для уникнення соціально-культурних протиріч у майбутньому. Проект спрямований на доповнення ресурсу «Інтерактивна карта дерев’яних храмів Тернопільщини» інформацію про всі храми Тернопільської області та створення єдиного інформаційного ресурсу про сакральні пам’ятки регіону. Таким чином, зусилля команди виконавців проекту будуть спрямовані на створення публічного картографічного веб-додатку, який відображатиме розташування усіх храмів Тернопільщини на одній електронній карті, чим забезпечить фокус уваги до розвитку туризму області, проблем сакральної архітектури не лише регіону, але й України в цілому, дозволить привабити туриста.

 • Очікувані результати

  Створення публічнного картографічного веб-додатку - інтерактивну карту "Храми Тернопільщини", який буде доступним із будь якого пристрою підключеного до мережі Інтернет.

 • Цільова аудиторія

  Проект орієнтований на усіх зацікавлених людей, які хочуть отримувати знання з історії, шляхом використання інтерактивних технологій - школярів, студентської молоді, туристів, поціновувачів архітектури.

 • Допомога

  -

 • Результат

  Веб-додаток "Храми Тернопільщини"

 • Як користуватись

  Переходь за посиланням Інтерактивна карта храмів Тернопільщини

Фотозвіт
images

Будь ласка, зв’яжіться з нами, якщо ви хочете отримати детальнішу інформацію стосовно наших проектів!

Контакти