Майстерня сучасних технологій

Майстерня сучасних технологій

Навчити дітей безпечно користуватись інтернетом та долучити дітей до сфери ІТ.
images
 • Опис проекту

  Проект "Майстерня сучасних технологій" буде реалізовано на базі школи Think Global в м. Тернопіль за підтримки ініціативи Meet and Code.
  Meet and Code реалізується SAP, Haus des Stiftens gGmbH та організаціями-членами мережі TechSoup Europe. Завдяки Meet and Code діти мають змогу дізнатися, як ІТ працюють і впливають на повсякденне життя. Через дослідження широкого спектру технологій, цифрових тем і програмування вони зможуть розвинути навички, необхідні в сучасному світі.
  В рамках проекту буде організовано дводенний захід "Майстерня сучасних технологій"
  День 1.Семінар-тренінг: "Користуйся Інтернетом безпечно": Діти і батьки дізнаються як свідомо користуватися можливостями Інтернету та уникати ризиків. Адже, сучасне покоління знаходяться під величезним тиском різноманітних повідомлень, відеоігор, соціальних мереж, реклами, тощо. Здатність проігнорувати цю інформацію, вплинути на людей в інтернеті та вберегти себе від впливу інших – база цифрової грамотності.
  День 2. Майстер-класи. Теми майстер-класів:
  - "Моя перша гра у Scratch". Програмування - це творчість та самовираження! За допомогою середовища візуального програмування Scratch діти створять першу власну гру.
  - "Цікаві історії з Tynker". Діти познайомляться з новою платформою візуального програмування, та створять власну анімовану історію, використовуючи базові програмні концепції та принципи кодування;
  - "Квест із роботом Dash". Діти програмуватимуть справжнього робота, виконуючи завдання квесту, на базі візуального середовища Blockly.

 • Очікувані результати

  Організований дводенний захід, в якому візьме участь понад 50 дітей.

 • Цільова аудиторія

  Діти віком 7-11 років

 • Допомога

 • Результат

 • Як користуватись

  Форма для реєстрації

Фотозвіт
images

Будь ласка, зв’яжіться з нами, якщо ви хочете отримати детальнішу інформацію стосовно наших проектів!

Контакти