Музей IT

Музей IT

Створення в м. Тернополі музею “Інформаційних технологій” для покращення знань учнів та студентів про історію змін технологій.
images
 • Опис проекту

  Ще донедавна науково-популярні фільми дивували різноманіттям винаходів та технологій, про існування яких можна лише було мріяти. Розвиток людства набирає дедалі динамічнішого характеру. Про це свідчить аналіз будь–якої сфери суспільного життя. Зміна ідей, знань, технологій відбувається швидше, ніж зміна людського покоління. Виробники намагаються постійно дивувати своїх покупців новинками та додатковими можливостями пристроїв. А старі , ще не так і давно придбані гаджети, закидаємо десь у нижню шухляду. Благодійний Фонд “MagneticOne.Org” впроваджує сучасні ІТ-технології в напрямку освіти, а також дбає про збереження старих технічних пристроїв, які хоч і відійшли у минуле, та не втратили свою історичну цінність. Сподіваємось, що знайомство з еволюцією програмного забезпечення та обчислювальної техніки сприятиме ще більшій зацікавленості інформаційними технологіями у дітей та молоді.

 • Очікувані результати

  На базі “Центр Науки” створити виставку-музей “Інформаційних технологій” від найсучасніших до найстаріших моделей. Ознайомити усіх учнів та студентів Тернополя із зразками існуючих інформаційних технологій. Усі матеріали музею будуть доступні для перегляду та вивчення.

 • Цільова аудиторія

  усі бажаючі.

 • Допомога

  Команда "Музею IT" звертається до всіх, хто зберіг старі моделі різних пристроїв та має бажання ними поділитись щоб доповнити експонати музею ІТ в м. Тернополі. Звертайтесь за телефоном 380970071750 або пишіть на пошту contact@magneticone.org .

 • Результат

  ІТ музей запрацював у Центрі науки.
  До його створення долучились десятки небайдужих людей, зокрема: - мешканець Миколаєва передав свою колекцію для “Музею ІТ” ;
  - дві компанії з Хмельницького приєдналися до створення “Музею ІТ” в Тернополі.
  - Тернопільський технічний університет долучився до створення музею інформаційних технологій.
  - ще один університет Тернополя передав експонати для створення “Музею ІТ”.
  та інші.

 • Як користуватись

  Відвідуйте музей інформаційних технологій, що знаходиться за адресою: площа Героїв Євромайдану, 4 Гранд Маркет, м. Тернопіль.

Фотозвіт
images

images

images

images

images

images

images

images

images

images

images

images

images

images

Будь ласка, зв’яжіться з нами, якщо ви хочете отримати детальнішу інформацію стосовно наших проектів!

Контакти