Тато розкаже казку

Тато розкаже казку

Створити ресурс, який би найефективнішим способом передавав знання, життєву мудрість, навчав дітей правильних цінностей у форматі аудіо- та текстових казок.
images
 • Опис проекту

  Сторітеллінг - це частина людства в цілому. Багато в чому завдяки якій ми відбулися. Тому що чим би не займалися наші пра-пра-пра, в будь-якому випадку, після важкого робочого дня вони збиралися біля багаття і розмовляли, упаковуючи це все в історії, міфи і казки. Іншого способу передати інформацію у них не було. Всі знання передавали саме з вуст в уста, тому людський мозок дуже любить історії. Це його абсолютна зона комфорту! Чатбот “Тато розкаже казку” - асистент, який щодня підшукує одну цікаву і корисну казку для тата щоб той мав що прочитати на ніч дитині/дітям. Щодня один урок, одна важлива життєва мудрість від тата. Це найпростіший і найефективніший спосіб щодня передавати знання своїм дітям. Корисно та важливо :Для тат, в яких дитина/діти у віці від 2 до 6-7 років і які хочуть максимально ефективно/корисно проводити час з дітьми. Особисто тато (мама) має читати! Не аудіозапис. Чому: 1. Із вуст тата дитина буде більше довіряти казці 2. Казку треба пропустити через себе щоб в кінці мати змогу про неї поговорити з дітьми. Обговорити “мораль” казки 3. Таким чином тато збагатить і свою мудрість 4. Для російськомовних це гарний спосіб потренувати українську вимову Про що мають бути казки: 1. В першу чергу про те, що точно не можна робити. Базові вічні цінності. 2. Має містити те, що допоможе у світі майбутнього. 3. Найкраще українське + казки від найуспішніших народів світу. 4. Ідеально “фантастувати” сюжет. Наприклад додавати у сюжет роботів, адже наші діти будуть з ними жити. 5. Можна підглядати за тим, чого вчать сучасні мультики Дісней, Піксар і інших. Наприклад: мультик “Тачки 1” - без команди ти ніхто. Або навіть в перегонах треба завжди залишатись людиною. “Тачки 3” - жінки у сучасному світі рівні з чоловіками за можливостями. І т. д. Що буде першою версією? Чатбот у телеграмі Текст казки не у повідомленні, а в telegra.ph Спосіб представлення казки - instant view Преамбула до казки: назва, чому вчить (щоб ЩО дитина не робила), скільки хв, скільки частин/серій, номер частини, хто прислав казку: ім’я і професія (або у чому успішний). Просування: У форматі IceBucketChellenge закликаємо друзів, знайомих, партнерів, лідерів думок, будь яких цікавих людей долучитись до нашого проекту. Як ви можете нам допомогти? Надсилайте текст/лінк своєї улюбленої казки або ж придумайте свою казку. Але є одна умова - казки та історії повинні чогось навчати. та надсилайте на пошту contact@magneticone.org Просимо для поширення проекту вказувати даний хештег #таторозкажеказку

 • Очікувані результати

  Створено чатбот у Телеграм, який би найефективнішим способом передавав знання, життєву мудрість, навчав дітей правильних цінностей у формі казок та історій.

 • Цільова аудиторія

  Діти віком 2-7 років.

 • Допомога

 • Результат

 • Як користуватись

Фотозвіт
images

Будь ласка, зв’яжіться з нами, якщо ви хочете отримати детальнішу інформацію стосовно наших проектів!

Контакти