Як захистити власні права? - MagneticOne.org

Як захистити власні права у неприємних ситуаціях? Здавалося б, що все дуже просто: прочитав закон і продемонстрував його у громадському місці, де тебе звинувачують. Справді, для перших кроків – це правильний хід,  але все не так просто, як здається насправді. Будь-який закон ще потрібно вміти аргументувати і довести: переконати інших у тому, що саме ти, а не вони – праві. “Розумних” багато, але мудрих мало.

Саме з цієї, здавалося б, простої причини на рівному місці може виникнути конфлікт. Але, щоб цього уникнути. нагадуємо про проект  MagneticOne.Org “Лайфхаки: як правомірно жити”, що полегшить життя кожного пересічного громадянина, у якого виникнуть сумніви щодо захисту власних прав. Детальніше можете ознайомитись на нашому YouTube-каналі та Facebook сторінці.

Друзі, варто зазначити, що юристи, викладачі, вчителі, адвокати демонструють даний проект у школах, вищих навчальних закладах тощо, аби максимально донести необхідну  інформацію до кожного. Таким чином ми звужуємо коло неприємних буденних ситуацій, у які за статистикою потрапляє 7% людей ЩОДНЯ. Бути обережним – перше правило будня.

Всім приємного перегляду і за кожен репост даного, надзвичайно важливого проекту окреме ДЯКУЮ від бФ, адже добрих справ не може бути мало.

Плакат  можна переглянути та завантажити на сайті Благодійного Фонду  MagneticOne.Org

 

ADD A COMMENT

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Будь ласка, зв’яжіться з нами, якщо ви хочете отримати детальнішу інформацію стосовно наших проектів!

Контакти