Інтерактивна карта "Храми Тернопільщини" - MagneticOne.org

 

Сакральний туризм на території Тернопільської області є одним із провідних за кількістю туристів. Останнім часом зростає зацікавленість у нових екскурсійних маршрутах, формуванні спеціалізованих турів із залученням нових об’єктів культурно-історичних  ресурсів. Одним із таких ресурсів є церковна дерев’яна та мурована архітектура, яка несе відбиток традиційної культури етносу.

 

Тому вивчення сакральних пам’яток народної архітектури  є важливим як для патріотичного виховання, так і для розвитку культури, пізнання інших культур та етносів, формування міжетнічної та міжрелігійної толерантності, як основи для уникнення соціально-культурних протиріч у майбутньому.

 

Для вирішення цього питання Благодійний фонд MagneticOne.Org спільно з  MagneticOne Municipal Technologies розробили інтерактивну карту “Храми Тренопільщини”. В рамках проекту створено публічний картографічний веб-додаток, який відображає розташування усіх храмів Тернопільщини на одній електронній карті та доступний із будь якого пристрою підключеного до мережі Інтернет. Ресурс спрямовує фокус уваги до розвитку туризму області, проблем сакральної архітектури не лише регіону, але й України в цілому.

На карті зображено інформацію про всі храми: церкви, собори, каплиці,  монастирі, синагоги, що розташовані в межах Тернопільської області.

 

Проект орієнтований на поціновувачів архітектури та усіх зацікавлених людей, які хочуть отримувати знання з історії, шляхом використання інтерактивних технологій – школярів, студентської молоді, туристів.

 

Перейти на інтерактивну карту “Храми Тернопільщини

 

Програма «Інтерактивна карта храмів Тернопільщини» реалізовується відповідно до наказу Управління з питань внутрішньої політики, релігій та національностей від 19.06.2019р. №35-од «Про переможців конкурсу проектів, розроблених інститутами громадянського суспільства на 2019 рік ».

ADD A COMMENT

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Будь ласка, зв’яжіться з нами, якщо ви хочете отримати детальнішу інформацію стосовно наших проектів!

Контакти