Юні тернопільські школярі об’єдналися заради освітньо-наукових проектів - MagneticOne.org

  • Home
  • Загальне
  • Юні тернопільські школярі об’єдналися заради освітньо-наукових проектів

Невипадково благодійний фонд MagneticOne.Org співпрацює із активними, наполегливими і перспективними людьми, які  працюють на благо народу, обмінюються власним досвідом і мотивують інших до праці.

Нещодавно такою молодою організацією стало об’єднання школярів, а саме клуб обдарованих школярів Тернополя (КОШТ) – це команда розумних, творчих та ініціативних дітей, які мають на меті створення проектів для своїх однолітків, аби показати їм те, що крім основного навчання є  таке, що розвиває інтелект, комунікативні здібності та збагачує уявлення про реальність.

“Хочеш високий результат, тоді працюй на нього!” – девіз юних активістів, які задля полегшення своєї роботи розподілилися на п’ять основних секцій із різними напрямками, аби робота була дієвою та ефективною. Тому до Вашої уваги:

  1. Спортивно-соціальна;
  2. Політико-юридична;
  3. Дизайн і маркетинг;
  4. Природнича;
  5. Психології.

Кожен керівник секції прагне сформувати команду і спільними зусиллями реалізувати задумані ідеї. Такими поетапними кроками молодь об’єднується заради освіти та науки, розвивається і  вчиться організовано працювати у команді.

Проекти школярів – це справи, що мають логічний початок і обов’язково повинні призводити до позитивного результату. Адже за допомогою різноманітних проектів збільшуються їхні можливості співпраці з іншими людьми, партнерства та вагомо розширюються знайомства.

Тому за короткий час роботи учасники КОШТу  зуміли спільними зусиллями із БФ MagneticOne.Org  у стінах MagneticOne Academy організовувалти різні зустрічі із відомими та успішними людьми Тернополя.

Одним із перших навчальних заходів була зустріч учасників КОШТу із психологом Тетяною Кітчак на тему: “Страхи і як їх побороти”. Під час якої діти вільно спілкувалися між собою, ділилися власними страхами і разом шукали шляхи їх подолання.

Також БФ допоміг організувати наступну зустріч із студентом УАЛ Максимом Мохуном, який надихнув молодих школярів ще більше навчатися, але робити це з користю і у своє задоволення.

Ці зустрічі були невипадковими, тому відразу ж на загальних зборах КОШТу керівник проектів БФ Христина Надала провела міні-екскурс, як правильно писати проекти, детальніше розповіла чим взагалі проект відрізняється від їхніх учнівських заходів та дала завдання до наступної зустрічі кожній секції підготувати опис власних проектів. Тому чекаємо на результати, якими поділимося з Вами у наступному пості.

 

 

ADD A COMMENT

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Будь ласка, зв’яжіться з нами, якщо ви хочете отримати детальнішу інформацію стосовно наших проектів!

Контакти