Книги для святкового настрою - MagneticOne.org

 

«Різдвяна історія» Чарлз Діккенс

Опублікований у середині грудня 1843 року шеститисячний наклад «Різдвяної пісні» розійшовся ще до Різдва, та й наступні наклади розкупили дуже швидко. Внутрішній «поштовх» дав англійцям Чарльз Діккенс своєю «Різдвяною піснею» – саме вона внесла в святкування потужний животворний дух морального й духовного очищення, доброчинності та єднання всіх людей у любові до Спасителя. Своєю повістю Діккенс заклав основи своєрідної «різдвяної філософії», яка культивується відтоді не лише в Англії, а й у всьому Західному світі.

 

Львів. Смаколики. Різдво

По-справжньому святкова сімейна книга, «Львів. Смаколики. Різдво» українською мовою вийшла завдяки видавництву «Клуб сімейного дозвілля». Вона перенесе вас до припорошеного снігом Львова, де головним героям випадає на долю зустрічатися та закохуватися, зневірятися та віднаходити надію, сумувати та радіти. Вони блукатимуть вузькими вуличками Міста Лева, виходитимуть на Площу Ринок, милуватимуться ялинкою та сидітимуть разом із вами у затишній кав’ярні, переповідаючи свої історії.

 

«Ніч перед Різдвом» Микола Гоголь

Твір М.Гоголя про пригоди та дивовижні події, які трапилися з героями повісті у різдвяну ніч. Саме цієї ночі чорт, який останній раз перед святами може зробити людям якусь капость, вирішує вкрасти місяць, що потягнуло за собою безліч кумедних пригод. Основне протистояння у творі відбувається між чортом та сільським ковалем Вакулою, який зобразив свого ворога у сміхотворному вигляді, за що чорт поклявся помститися Вакулі, як тільки матиме таку можливість.

 

“13 різдвяних історій”, ВСЛ

Ці 13 різдвяних історій від сучасних українських письменників насправді дуже різні, і водночас вони взаємно доповнюють одна одну, як пазли великого полотна. Як саме життя. Як, зрештою, Різдво для кожного з нас, яке містить у собі значно більше сенсів, аніж традиційна картинка родинної ідилії – довкола столу з дванадцятьма стравами. Тут реальність і містика, гумор та іронія, філософське осмислення буття і трепетне світло любові, яка є істинним проводирем, як Вифлеємська зірка – крізь темінь різдвяної ночі.

 

“Містерія Різдва, Соломія Савка

«Містерія Різдва» — це різдвяні традиції у поєднанні з душевною поезією від відомих українських авторів.

«Видавництво Старого Лева» підготувало для вас найкращий рецепт затишного сімейного Різдва! Дванадцять страв до столу, дванадцять віршів для настрою та дванадцять колядок для душі під однією обкладинкою в чарівному святковому оформленні. Книга «Містерія Різдва» допоможе створити затишок у вашій оселі та відкриє велику містерію старовинного свята.

 

“Різдвяні історії”, Лусі Мод Монтгомері

Всім шанувальникам творчості відомої канадської авторки Лусі Мод Монтгомері повинні прочитати цю книгу! Тут підбірка святкових оповідань,  які вводять в атмосферу Різдва, сповнену добра, милосердя і казкової таємничості — Всього того, що є найкращого В людині.

Оповідання Монтгомері створені для затишного читання, адже у них ідеться про доброту людей і тепло рідної домівки, про маленькі різдвяні дива і величність щедрої душі.

Книжка призначена як для дітей, так і для дорослих.

 

“Хай буде сніг” Джон Ґрін, Лорен Міракл, Морін Джонсон

Ця книга написана колективом зіркових авторів підліткової та юнацької прози, але на відміну від звичаних збірок оповідань, вони створили три самостійні повісті, події яких розгортаються на одному тлі і смачно перегукуються між собою, зрештою створюючи єдину картину, що так нагадує затишні американські листівки.

За сюжетом, несподіваний буревій напередодні Різдва зненацька захоплює мешканців американського містечка Ґрейстаун: поїзди зупиняються, машини грузнуть у снігу, а люди ховаються по домівках. І лише одна дівчина вибирається із занесеного снігом експресу, аби посидіти в затишку маленької кав’ярні, де випікають вафлі. Вона й не здогадується, що її вчинок став першою ланкою у вирі подій, які змінять багато життів.

ADD A COMMENT

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Будь ласка, зв’яжіться з нами, якщо ви хочете отримати детальнішу інформацію стосовно наших проектів!

Контакти