Книги, які мотивують - MagneticOne.org

У вас є цілі, але вам не вистачає впевненості, заряду енергії, віри в свої сили? Пропонуємо прочитати декілька книг  для мотивації, які неодмінно допоможуть вам зрушити з місця та стати успішними.

 

  1. Стівен Кові «7 звичок надзвичайно ефективних людей»

Ця книжка — світовий супербестселер, праця №1 у темі росту особистості! Вона позитивно вплинула на життя мільйонів людей в усьому світі, серед яких Білл Клінтон, Ларрі Кінг, Стівен Форбс! Автор стверджує: рушійними силами прогресу тіла і духу є фундаментальні зміни людини в цілому.Це книжка для тих, хто хоче стати кращим у професійній діяльності, максимально реалізувати свій творчий потенціал та назавжди змінити своє життя на краще.

 

  1. Джейсон Фрайд, Девід Хейнмейер Ханссон «Rework»

Ця книжка для: підприємців, які відчувають себе природженими створювати, очолювати й перемагати  власників малого бізнесу, які шукають виходу за усталені рамки тих, хто поки лише мріє про власну справу. Настав час відкинути традиційні уявлення про ведення бізнесу! Довідайтеся, як започаткувати справу чи вдосконалити власний бізнес. Автори крок за кроком навчать вас, як почати справу, пояснять, чому вам треба менше, ніж ви думаєте, порадять, як зробити так, щоб про вас дізналися, порекомендують, кого і коли варто взяти на роботу, а також як з усім цим упоратися. Книжка надихає та дає практичну базу для руху вперед!

 

  1. Айн Ренд «Атлант розправив плечі (комплект із 3 книг)»

Захоплюючий художній роман, який відносять до бізнес-літератури. Перш за все, книга пропагує багатство, кажучи про те, що прагнення до повної матеріальної і грошової самодостатності є свідченням розуму людини. Власне, весь «Атлант…» побудований на філософії об’єктивізму і любові до правильного чесного капіталізму. Повчальний зміст книги дуже глибокий: вона вчить цінувати себе і свою працю, але не очікувати чогось задарма, не скаржитися на тих, хто вже чогось досяг, відчуваючи до себе жалість. Щоб домогтися успіху і винагороди, необхідно працювати, і працювати багато. Мотивує? Безумовно. Якщо взяти найкращі мотиваційні книги, ця – одночасно і розважає, і стимулює до дії.

 

  1. Ерік Бертран Ларсен «Тепер! Лови мить — це твоє все»

Ларссен упевнений, що силу духу можна тренувати так само, як і тіло, та дає відповідні настанови. Врешті ця сила допоможе звільнитися від стресу й тотальної заклопотаності, досягти «ефекту присутності» у своєму житті, перебувати «тут і тепер», а не у минулому чи майбутньому, тобто жити у дійсності. «Тепер!» – це така собі книжка-медитація, що багато в чому перегукується з буддійською філософією. Автор надає цілеспрямовані ефективні поради, що дозволяють відкинути погані звички і почати розвивати сильні риси характеру.

 

  1. Річард Бренсон «До біса все! Бери і роби!»

Автобіографічна книга у виконанні успішного підприємця. Тут він розповідає про своє життя, сповнене подій, вражень, величезного числа злетів і падінь. Річард намагається донести думку, що, якщо взяти і почати діяти, не відкладаючи в довгий ящик мрії з бажаннями, все збудеться. І дуже скоро! На озброєння читачеві надаються чіткі правила життя, які дозволяють стати успішнішим. Серед найважливіших правил також: ставити цілі, кидати собі виклики, прагнути змінити світ, жити весело, бути вірним людям, часто ризикувати і багато іншого.

 

  1. Наполеон Гілл  «Думай та багатій»

Книжка «Думай і багатій» Наполеона Гілла першою розкрила людству таємницю успіху і стала класикою мотиваційної літератури. Лише за життя автора продано понад 20 мільйонів примірників. Він і досі залишається одним із найвидатніших авторів філософії успіху. Книжку рекомендовано для найширшого кола читачів. Вона стане корисним посібником для всіх, хто прагне взяти контроль над своєю долею, шукає головну мету в житті, хто бажає стати заможним чи шукає ідею, яка допоможе досягти результативності в бізнесі.

 

Рекомендуємо для тих, хто прагне змінити своє життя на краще!

ADD A COMMENT

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Будь ласка, зв’яжіться з нами, якщо ви хочете отримати детальнішу інформацію стосовно наших проектів!

Контакти
%d блогерам подобається це: