Консультація лікаря - MagneticOne.org

Наскільки важливо вчасно звернутися до лікаря, аби уникнути проблеми зі здоров’ям? Відповідь дуже проста: “Хочеш бути здоровим, то вмій слідкувати за собою”.

Лікарі стверджують, що люди звертаюся по допомогу тоді, коли організм не в силі боротися із засобами самолікування, які доволі часто використовують у народі, але це велика помилка, бо іноді після таких дій лікарі не в змозі допомогти хворому.
Саме тому благодійний фонд MagneticOneOrg презентує ряд відео-майстер-класів із консультацією лікаря ортопеда-травматолога Кравчука Вадима Леонідовича.

Перша тема, яку розгяланули – “Сколіоз”, друга “Плоскостопість” , де обговорили причини виникнення хвороби, симптоми, діагностику, профілактику лікування тощо, а також лікар практично зобразив те, як можна запобігти цьому захворюванню, як уникнути це на початкових стадіях виникнення. Все це Ви маєте змогу перглянути у соціальній мережі ФБ “Інтерв’ю з експертом “, а також на You-Tube-каналі.
Знайдіть час і можливість, тоді жодна хвороба Вам не страшна.

Слідкуйте за оновленими темами, а якщо Вас цікавить більше, тоді пишіть Нам і ми обов’язково дамо відповіді на всі Ваші запитання.

 

ADD A COMMENT

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Будь ласка, зв’яжіться з нами, якщо ви хочете отримати детальнішу інформацію стосовно наших проектів!

Контакти