Корисні онлайн-ресурси для розвитку дитини - MagneticOne.org

Шукаєте якісний контент українською? Перегляньте добірку корисних ресурсів, що забезпечать всебічний розвиток вашої дитини.

 

Сайти

Левко дитячий сайт, що пропонує багатий вибір дитячих ігор, лічилок, загадок, віршів, казок, аудіо та відео матеріалів, а також тут можна знайти поради до різноманітних саморобок, розмальовки, найпростіші кулінарні рецепти для малечі, матеріали про дитячі свята.

Янко Гортало – україномовний сайт, що працює переважно на ниві дитячої літератури. Його авторами є Інга та Владислав, а Янко Гортало – то, звісно, псевдонім. Вони виховують 5-ро діток, тож віршики, оповідки, ілюстрації, відеопрезентації, пісеньки та інші вигадки – це продукт натхнення великою родиною.

Читанка це дитяча публічна онлайн-бібліотека. У  бібліотеці зібрані ті книги, які давно не перевидаються і яких у крамницях не знайдеш.

Світ дитини – сайт створений мешканкою Харкова. Логопед за фахом, вона пише вірші, чистомовки, розробляє цікаві завдання для малят. Тут можна знайти ігри, кросворди, розваги, гуморески, жарти, дитячі забавлянки, приказки та прислів’я, українські пісні та вірші, художню і навчальну літературу.

Пустунчик – сайт для дітей, на якому розміщені мультфільми, ігри, та багато іншого цікавого контетну  контент для дітей.

 

YouTube-канали

Віртуальна школа на каналі розміщено короткі відеоуроки з основних дисциплін шкільної програми для початкової школи. Педагоги можуть використовувати короткі відеоуроки як додатковий матеріал при поясненні теми на уроці, а також, заохотити учнів переглядати відео  вдома для кращого засвоєння матеріалу. 

З любов’ю до дітейНа цьому ютуб каналі ви знайдете веселі дитячі пісні, цікаві абетки, руханки, розвиваючі відео та мультики для дітей українською мовою. 

Нова Школа – канал, де зібрано плейлисти з відеоуроків від кращих українських та світових освітніх ютуб авторів. Уроки повністю розкривають шкільну програму та набагато цікавіші за класичний підручник. 

Освіта дитини ХХІ століття канал містить україномовні повчальні казки, розвиваючі мультфільми, пісеньки, про патріотизм, доброзичливість і вміння товаришувати,  для всебічного розвитку підростаючого покоління, без зайвої або шкідливої дітям інформації.

Хмаринка  – це розважально-пізнавальний канал для малечі. На цьому каналі регулярно викладається дитяче відео для розвитку, завдяки нам маленькі діти можуть мандрувати Україною та з легкістю вивчать цифри, літери, кольори, тощо.

ADD A COMMENT

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Будь ласка, зв’яжіться з нами, якщо ви хочете отримати детальнішу інформацію стосовно наших проектів!

Контакти