Комп'ютерна графіка: корисні інструменти для новачків - MagneticOne.org

  • Home
  • Загальне
  • Комп’ютерна графіка: корисні інструменти для новачків
Графічний дизайн набирає стрімкого розвитку у світі комп’ютерних технологій. Це простір для нового бачення та реалізації креативних ідей.
MagneticOne.Org пропонує підбірку інструментів та сайтів, які будуть корисні для новачків, що навчаються графічному дизайну.
Графічні онлайн-редактори
Сanva

Редактор, що містить безліч графічних елементів, за допомогою яких ви зможете зробити все – від презентацій та постерів до візитних карток і запрошень. У соціальних медіа Canva виявиться дуже корисною при створенні обкладинки для вашої сторінки на Facebook і зображень для блогу.

Сrello

Графічний редактор із безкоштовними шаблонами, альтернатива “canva”,

Photoshop.com

Adobe випустив онлайн-версію свого відомого редактора. Він не має тих рис, які притаманні його оффлайновому тезці. Однак він дуже добрий для легкого та швидкого редагування зображень та зберігання картинок загальним обсягом до 2 гігабайт. Щоправда, завантажувати можна тільки JPG.

Сайти для завантаження якісних зображень
Pexels

Колекція  включає понад  4 тис. фото, які надходять з інших сайтів з безкоштовними зображеннями або додаються користувачами. Щотижня з’являються нові картинки з високим розширенням. Ви також можете завантажувати свої власні зображення.

Flickr.com

Сайт пропонує безліч безкоштовних високоякісних картинок, які можна завантажувати, використовуючи пошук на сайті. Девіз сайту “Дім для всіх ваших фото” означає, що ви можете додавати, зберігати, організовувати, редагувати свої фото, ділитися ними з будь-якого пристрою, з будь-якого куточку світу.

Pixabay

Тут ви можете знайти багато чудових зображень, які можна обирати через пошукову систему сайту або за категоріямиВсі матеріали поділені на кілька основних типів: безкоштовні фото, ілюстрації, вектори, відео.

DesignersPics

Світ чудових фотографій для завантаження з лаконічним дизайном. Ви можете там знайти багато безкоштовних зображень в таких категоріях, як Архітектура, Концепції, Їжа/напої, Природа і багато інших, або скористатися формою пошуку на сайті за ключовими словами.

freepik

Ресурс, на якому зібрано безліч якісних зразків растрових та векторних зображень. Пошук здійснюється по категоріях, або вписуючи слово у пошук.

 

ADD A COMMENT

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Будь ласка, зв’яжіться з нами, якщо ви хочете отримати детальнішу інформацію стосовно наших проектів!

Контакти