Лайфхаки: як правомірно жити - MagneticOne.org

Загальний рівень правосвідомості більшості  людей в Україні залишається досить низьким. Розуміння основ різних галузей права – необхідна умова життєдіяльності кожного громадянина України. 

З метою підвищення рівня правової освіти населення, команда благодійного фонду MagneticOne.Org у партнерстві із Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Тернопільській області впроваджує проект “Лайфхаки: як правомірно жити”.

Даний проект збере чимало цікавих блоків, одним із них є юридичні консультації у форматі коротких інформаційних відео. Специфікою такого інструменту є те, що ми опишемо історію одного дня із життя чоловіка – Містера Х, який потрапляє у різні халепи та як, згідно із Законом, потрібно діяти у цій ситуації.

“Чоловік працює в елітній компанії, має хороший заробіток, їздить на роботу машиною, навіть минулого тижня придбав новий телефон. Із якими труднощами стикається даний персонаж? – дивіться у наступних відео.

https://youtu.be/T35mk-KaDyM?list=PLYu7dQPyHgsUFzZwmNXZNNooU2BjnPajL

Презентуємо вам перші результати спільної плідної праці на каналі MagneticOne.Org у YouTube.

Варто зазначити, що для сюжетів юридичних консультацій пропонуються такі теми: захист права споживачів комунальних послуг, трудове право, захист прав споживачів у ресторані, відшкодування збитків, медична реформа, оформлення права власності на землю, процедура затримання, правила перевезення пасажирів, захист прав споживачів у магазині, порушення правил тиші.

Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Тернопільській області відзнято декілька історій успіху.
Для безкоштовної консультації  – Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги: 0-800-21-31-03 

Електронна адреса: office.ternopil@legalaid.te.ua

ADD A COMMENT

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Будь ласка, зв’яжіться з нами, якщо ви хочете отримати детальнішу інформацію стосовно наших проектів!

Контакти