Мультфільми для дітей про правила дорожнього руху - MagneticOne.org

  • Home
  • Загальне
  • Мультфільми для дітей про правила дорожнього руху

На сьогодні мультфільми залишаються невід’ємною частинкою становлення та формування особистості дитини. Чому так? Діти чимало часу проводять перед екранами різноманітних гаджетів переглядаючи усілякий контент.

Мережа Інтернету переповнена мультиками на різну тематику, проте, чи завжди навчають чогось персонажі із анімацій, чи несуть за собою повчальний зміст епізоди?

Проект “Освіта дитини ХХІ століття” має на меті за допомогою мультфільмів впливати на дітей, навчати їх або показувати у такий цікавий спосіб прості життєві історії певних героїв. При чому, даний проект є специфічним у тому, що діти ще й можуть попрактикувати базові скіли іноземних мов – англійської та німецької, адже на платформі YouTube створено три канали – україномовний, англомовний та німецькомовний.

Віднедавна на  каналах Освіта дитини ХХІ століття,  Children’s education of the 21 century та Ausbildung des Kindes 21. Jahrhundert  появились нові списки відтворення мультфільмів на тему “Правила дорожнього руху”.

Важливою складовою безпеки життєдіяальності людини є правила поведінки під час дорожнього руху, недотримання яких призводить до жахливих наслідків. Одним із пріоритетних завдань батьків є навчання дітей елементарних правил дорожнього руху, вмінь та навичок безпечної поведінки на вулицях міста (села), у транспорті, як маленьких учасників дорожнього руху.
Саме тому, БФ “MagneticOne.Org” спільно із школою фінансової грамотності для дітей “Rich & Happy” розпочинають серію просвітницьких заходів для дітей та батьків щодо правил дорожнього руху.

“Правила дорожнього руху були створені, щоб були у безпеці усі учасники дорожнього руху: водії, пасажири, пішоходи. Кожен повинен почати з себе – це найкращий метод виховання. Тоді дітям залишиться лише пояснити значимість цих правил і як це може захистити їхнє здоров’я і життя. А починати потрібно навчати цього діток з раннього дитинства.
Навіть, коли Ви переходите дорогу з немовлям просто говоріть, до дитини, що ви переходите дорогу, що робите це на пішохідному переході, що загорілося зелене світло і це є сигналом, що ви це можете робити Ну, і, звичайно, цікаві мультики на цю тему викличе ще більший інтерес у дітей до цієї теми!” – З повагою, засновник @Школа фінансового успіху “Rich&Happy” @Наталія Орищак

Аби переглянути даний контент переходьте за гіперпосиланнями.

 

 

 

 

ADD A COMMENT

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Будь ласка, зв’яжіться з нами, якщо ви хочете отримати детальнішу інформацію стосовно наших проектів!

Контакти