Мультики про здоров'я на каналі "Освіта дитини ХХІ століття" - MagneticOne.org

  • Home
  • Загальне
  • Мультики про здоров’я на каналі “Освіта дитини ХХІ століття”

Здоров’я… Без існування такого життєво-необхідного продукту людина б не існувала взагалі. Адже у здорову тілі – здоровий дух.

Діти із малечку мають розуміти, що потрібно берегти здоров’я і шанобливо до нього відноситися. Адже головним скарбом життя є не землі, що ти їх завоював, не багатства, що маєш у скринях, а головним скарбом  життя є здоров’я, але щоб його зберегти потрібно багато-що знати.

Саме тому благодійний фонд MagneticOne.Org створив новий і надзвичайно корисний список відтворення мультфільмів на тему “Здоров’я”. Тут Ваші діти зможуть детальніше познайомитися, що таке імунітет, як потрібно діяти, коли застуда “стукає у двері”.

За допомогою перегляду одного із мультфільмів вашій дитині легше буде пояснити, що таке ангіна, хто є охоронцями нашого здоров’я, чому і як варто оберігати його, чому не потрібно терпіти, коли хочеш в туалет. Здавалося б, дрібні речі, про які все знаємо, проте наслідки завжди плачевні, якщо вчасно не вирішимо цю проблему.

Дорогі матусі й татусі, показуйте частіше такі мультфільми Вашим дітлахам, тоді і питань стане менше, і дитині легше сприймати інформацію картинкою чи анімацією, аніж декілька разів почути.

А у наступному списку відтворення ми пропонуємо Вам переглянути нову цікаву тему для дітей щодо “Правильне харчування”. Слідкуйте за нашими новинами.

ADD A COMMENT

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Будь ласка, зв’яжіться з нами, якщо ви хочете отримати детальнішу інформацію стосовно наших проектів!

Контакти