Наймолодший студент України - MagneticOne.org

Мирослав Корицький (18.02.2002) — українець , етнічний німець. Народився в Тернополі. Студент Тернопільського національного економічного університету, який поступив туди в 15 років. Вважається наймолодшим студентом-першокурсником в історії України.

Навчався у дитсадку номер 12 : «Я пішов у школу так рано не заради того, щоб якнайшвидше її закінчити, – розповів «Погляду» Мирослав. – Просто мені було нудно в дитячому садку й не хотів більше туди ходити. Молодший брат Олександр і сестричка Анна-Марія так само пішли у перший клас у 5 і 6 років відповідно»(Сайт Tenews).

В 2007 році почав навчатись в 24 школі міста Тернополя.

«Через те, що я молодший – дискомфорту ніколи не відчував, хіба що у касах 7-8, коли хлопці швидше починають рости і мужніти. А так загалом завжди все було добре. Навчатися було не складно. З задоволенням брав участь у різних конкурсах і був впевнений у своїх силах попри те, що молодший від інших учасників конкурсів», (сайт погляд)

В 2017 році поступив до Навчально-наукового інституту міжнародних економічних відносин імені Б.Д. Гаврилишина Тернопільського національного економічного університету.

Екстернат

«Закінчити школу екстерном вирішив спонтанно на канікулах зимою 2017. Якось під час прогулянки зателефонувала мама і розповіла про можливість пройти програму 11 класу за півроку. Відтак почав готуватися – самостійно, без репетиторів. Я не ставив перед собою цілі скласти ЗНО на 190 чи 200 балів. Просто хотів перевірити себе. Влаштовувати собі «дедлайни» приносило мені неабияке задоволення. Інколи вчився до пізньої ночі, трішки зменшив прогулянки з друзями і час для ігор. Хобі – слідкувати за англійським футболом – довелося теж обмежити в часі. Загалом вважаю, що підготувався доволі непогано». Крайні півроку навчального року 2016-17 Мирослав Корицький одночасно вчився у 10-А і 11-А класах Тернопільської ЗОШ №24. 31 серпня 2017 року на телеканалі Інтер відбулась прем’єра ток-шоу ‘’Стосується кожного’, де Мирослав був одним із героїв.

В серпні 2017 року був нагороджений ‘’Почесною відзнакою від мера’’. Номінант в категорії ‘’Молодіжний лідер’’ Всеукраїнського Конкурсу німців України ‘’Unsere Besten 2018“.

 

ADD A COMMENT

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Будь ласка, зв’яжіться з нами, якщо ви хочете отримати детальнішу інформацію стосовно наших проектів!

Контакти