Навчаємось влітку online! - MagneticOne.org

Літо в самому розпалі, але не потрібно забувати про освіту

Сьогодні ми пропонуємо вам, онлайн ресурси для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку

 

  1. Математика для дошкільнят:

Даний рівень починає вивчення математики для дітей дошкільного віку. Знання дитини стають глибшими, тож у ході виконання вправ їй часто дається більша свобода дій. Збільшуються числа і кількість математичних дій, які дитина вчиться з ними виконувати. Для цього рівня особливе значення має розвиток уваги, адже учень вчиться виконувати математичні завдання, як складову частину чогось ще. Збільшено кількість вправ з ігровою тематикою, тож окрім безпосередньої лічби та інших простих дій, учень має змогу опрацьовувати нові знання на практиці у цікавих іграх. Разом з цим –  тренування поглибшують розуміння дитиною принципів математичних величин. Учень не просто завчає, а дійсно опановує арифметичні операції з числами і цифрами

 

  1. Українська мова для дошкільнят

 Даний курс призначений для дітей віком від 4 до 6 років і є базовою підготовкою дитини до школи та до першого класу зокрема. За допомогою цього розділу діти краще засвоять базові мовні поняття, вивчать багато нових слів, покращать свої навички читання.  Тут можна знайти і завдання для тих дітей, що тільки вчаться читати, і для тих, що вже роблять це вправно. Всі літери, слова і фрази у цьому рівні озвучені з метою не стільки домогти дітям, що ще не можуть читати, а скільки допомогти дітям сформувати правильну вимову від самого початку знайомства з мовою. Адже те, що вивчила дитина в цьому віці, залишиться з нею на все життя.

        

  1. Англійська мова для дітей

Вчителі зібрали цікавий, легкий, корисний матеріал для допомоги у вивченні англійської мови дітям Для дітей – бо їм цікавіше і легше вчитися, граючись. Отож, тут Ви знайдете інтерактивні розвиваючі флеш ігри онлайн (для поповнення словникового запасу, для закріплення матеріалу з граматики); завдання для дітей, які можна роздрукувати; мультфільми і пісні англійською мовою. 

 

  1. Освіта дитини ХХІ століття

Проект Освіта дитини XXI століття об’єднує в собі анімаційні відео українською мовою, які спрямовані на те, щоб цікаво та весело навчати і розвивати дітей віком від 8 місяців до 10 років.

      

  1. Програмування для дітей

Введення високих технологій в процес навчання дітей – головне питання в системі освіти. Комп’ютерні курси для дітей на сьогодні не новина. Розвиток Інтернету та комп’ютеризація змушують вдаватися до оволодіння другої грамотності – програмування.

 

Виростити генія в IT-технологіях допоможе програмування та комп’ютерні курси для школярів. Чому ази програмування потрібно закладати дітям в молодшому шкільному віці, і якими способами це робити?

ADD A COMMENT

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Будь ласка, зв’яжіться з нами, якщо ви хочете отримати детальнішу інформацію стосовно наших проектів!

Контакти