Не лише техніку, але й фінансову допомогу потребує "Музей ІТ" - MagneticOne.org

  • Home
  • Загальне
  • Не лише техніку, але й фінансову допомогу потребує “Музей ІТ”

Протягом двох місяців відбувався збір експонатів для створення “Музею інформаційних технологій”, до якого долучилися не лише тернополяни, але й небайдужі з інших міст – Києва, Миколаєва, Хмельницького та Львова.

Вже отримано понад 300 кг  техніки, з якої формується виставка експонатів: ПК, обчислювальної техніки, носіїв пам’яті, різних комплектуючих тощо.
Організатором є Благодійний Фонд“MagneticOne.Org” та КЗ ТМР “Станція юних техніків”, музей буде  розташований в “Центрі Науки”. Саме таке розміщення є особливо зручним для відкриття нових знань та сімейного відпочинку.

Завдяки спільним зусиллям створюється дана виставка-музей, мета якої –   ознайомити усіх учнів та студентів Тернополя із зразками існуючих інформаційних технологій, від найстаріших до найсучасніших моделей.

На даному етапі втілення ідеї в життя  залишився єдиний крок – потрібні кошти на придбання комплектуючого обладнання, меблів, на яких будуть розміщені усі експонати: дерев’яні стелажі, коробки зі скла, полиці, а також освітлювальні прилади.

Вже надали фінансову допомогу ГС “Рада бізнесу Тернопілля”, а також особисто її члени Мирослав Загорський і торгова група “Арс-Кераміка”.

Величезна подяка від організаторів “ Музею ІТ” за фінансову підтримку!

 

 

Реквізити для допомоги:

р\р 26001055107578, у ПАТ КБ ПРИВАТБАНК, МФО 338783,

ЄДРПОУ 38535497 (при перерахунку просимо вказати на, який саме проект спрямовані кошти)

Просимо звернути Вашу увагу, що усі кошти, що надійшли, будуть використані тільки на проект “Музей ІТ” і  ніяким іншим чином!

 

ADD A COMMENT

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Будь ласка, зв’яжіться з нами, якщо ви хочете отримати детальнішу інформацію стосовно наших проектів!

Контакти