Підсумки діяльності Благодійного Фонду MagneticOne.Org за 2018 рік - MagneticOne.org

  • Home
  • Загальне
  • Підсумки діяльності Благодійного Фонду MagneticOne.Org за 2018 рік

“Не можна критикувати те, що нас не влаштовує і при цьому нічого не робити, щоб це змінити. MagneticOne.org не чекає змін, а вже впроваджує їх, крок за кроком.”

Більшість фондів допомагають вибірково – одній дитині, одній людині і повторюють це знову і знову. MagneticOne.org, натомість, хоче допомогти всім. Ми продовжуємо щодня працювати над нашими освітніми проектами, результатами яких може скористатись кожен, і ця робота справді дає свої плоди. Отож, ловіть підсумки річної роботи команди MagneticOne.Org:

ми ретельно вивчили усіх психологів та коучів нашого міста, і презентували Інтерактивний плакат, де кожен може віднайти свого експерта із психології та кар’єрного зростання особистості.

Також ми запустили Інтерактивну карту гуртків Тернополя, де зібрані 170 закладів позашкільного навчання. Кожен охочий може скористатись поданою інформацією і підібрати найкращий варіант для своєї дитини вдвічі швидше.

Окрім позашкільної освіти, ми також прагнемо вдосконалити шкільну освіту. “Віртуальна школа”, “Освіта дитини ХХІ ст.”, “Електронний підручник” та “Безпека дитини в Інтернеті” – наші проекти, які можуть у цьому допомогти. Варто зазначити, що відео з проекту “Освіта дитини ХХІ ст.” доступні на трьох мовах: англійській, німецькій та українській. Відео контент англійською мовою зібрали рекордні 4 млн переглядів, а проект “Віртуальна школа”- 2,3 млн переглядів.

Продовжуючи говорити про YouTube-канали, ми, спільно з MagneticOne TV, ведемо постійні рубрики: “Інтерв’ю з експертом”, “Рецепти успіху”, “Прогресивна молодь”,“Кава з благодійником” та “Я – експерт”. Дані проекти – це цикли відео, де підприємці, меценати, спортсмени, громадські діячі, волонтери розповідають про свої благодійні справи, проекти, поради та історії успіху. Понад 100 відео було відзнято протягом 2018 року з різними гостями програми, які надихали інших своїми розповідями, життєвим досвідом і мудрістю.

До речі, ми прагнемо кожному охочому надати можливість стати видатним Тернополянином, втілюючи в життя свої ідеї, на які, проте, не завжди є кошти. Тому ми працюємо над запуском власної краудфандингової платформи “SYLA”.

Серед проектів, які зараз у розробці, також слід виділити “Музей ІТ”. Вже цієї зими в “Центрі науки Тернополя” ми відкриємо нашу експозицію з трьома фазами:  інтерактивну, еволюційну, та ту, яка містить унікальні експонати, пов’язані з комп’ютерною тематикою.

Поширюючи науку серед всіх бажаючих, ми вирішили запустити проект “Переклад онлайн курсів”, де волонтери перекладають курси з іноземних ресурсів на українську, роблячи всю інформацію там доступною для кожного. Минулого року нам вдалось разом з волонтерами перекласти 100 курсів на українські субтитри. А загалом до проекту долучилось близько 350 волонтерів.

Проект клубу обдарованих школярів Тернополя (КОШТ) – це проект благодійного фонду MagneticOne.Org , який став ментором для однієї організації школярів  і сприятиме у реалізації їхніх проектів і зокрема проектів MagneticOne.Org. В місії благодійного фонду MagneticOne.Org вже закладена ідея підтримки обдарованого молодого покоління, саме тому підтримка шкільного об’єднання стало пріоритетним завдання для команди фонду.
Це клуб обдарованих школярів Тернополя, які хочуть свої освітні ідеї відтворити у реальність. Загалом – це 5 різних за тематикою і жанрами секції, що  об’єднуються і реалізують задумане (природнича, психологія, юридична, спортивно-соціальна, політико-юридична)

Спільно вже було реалізовано проект екологічного саміту “ECOStudents”, який набув всезагального обговорення, як успішний шкільний проект на екологічну тематику.

А найбільша гордість 2018 року це реалізований проект Інтерактивні навчальні карти “Історія становлення території України, Історія Тернопільщини і міста Тернополя”.

Унікальний освітній ресурс, створений місцевою ІТ-компанією MagneticOne Municipal Technologies спільно з благодійним фондом MagneticOne.Org, став одним із небагатьох проектів, які були профінансовані у конкурсі «Громадський бюджет міста Тернополя 2017».

Загалом, ресурс необмежений у віковій аудиторії. Завдяки багатоденній праці розробників, доступній подачі матеріалів, творчій ініціативі людей, що працювали над ресурсом, будь-хто зможе швидко і легко знаходити інформацію, клікнувши там, де їм потрібно.

Основна ідея проекту Інтерактивні навчальні карти – створення інтуїтивно-зрозумілого освітнього ресурсу для широкого кола цільової аудиторії, аби наочно представити довгий, тернистий і насичений історією шлях становлення території нашої держави, а також систематизація фактів, дат, імен та подій на одній карті, як найбільш лаконічному для сприйняття засобі навчання.


У рамках Європейського тижня коду в Україні Meet and Code реалізовується разом із Ресурсним центром ГУРТ,  який є партнером Глобальної мережі TechSoup. У Тернополі Благодійний фонд «MagneticOne.Org» спільно з ІТ-школою для дітей «KidIT» щосуботи проводили майстер-класи для дітей з візуального програмування.
Загалом у Тернополі відбулося дев’ять майстер-класів, які тривали з 6-20 жовтня 2018 року. Кожен урок проводили професіонали школи-KidIT,  загальна кількість учасників цих заходів –  дев’яносто дітей . Програмування сьогодні – це базові знання і навички для тих, хто крок у крок розвивається із сучасними інноваційними технологіями.


І це далеко не весь перелік наших досягнень і цілей. Ми будемо продовжувати нести зміни в наше суспільство, і кожен охочий може приєднатись до нашої діяльності.

Даруй гроші – стань меценатом. Ми впровадили повну відкритість своєї діяльності, ідей, обігу коштів і зробили цю інформацію доступною для кожного.

Даруй час – стань волонтером. За історію існування фонду, близько 400 волонтерів долучились до наших проектів.

Даруй ідею – стань одним із нас і зміни цю країну

Дорогі наші партнери, меценати, підписники, гості програм і всі-всі, хто є частинкою нас, ми щиро вдячні Вам за плідну річну співпрацю, за допомогу, коментарі, негативні чи позитивні, адже саме Ви стимулюєте нас робити більше, ми цінуємо кожного.

Більше інформації про всі проекти Ви зможете віднайти у нас на сайті: magneticone.org

ADD A COMMENT

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Будь ласка, зв’яжіться з нами, якщо ви хочете отримати детальнішу інформацію стосовно наших проектів!

Контакти