Підсумки діяльності БФ MagneticOne.org за 2019 рік - MagneticOne.org

  • Home
  • Звіти
  • Підсумки діяльності БФ MagneticOne.org за 2019 рік
“Ми є тією зміною, яка зробить світ кращим” – одна із фундаментальних цінностей Благодійного Фонду MagneticOne.Org. Саме тому його команда не чекає змін, а цілеспрямовано впроваджує їх, реалізовуючи освітні та просвітницькі проекти, результатом яких може скористатись кожен.

2019 рік розпочався із відкриття оновленого Музею інформаційних технологій, який розташований у приміщенні сучасного науково-демонстраційного освітнього Центру науки. У музеї представлено лінійку експонатів, від найсучасніших до найстаріших технологій. Проект реалізовано командою благодійного фонду MagneticOne.Org спільно з  міською Станцією юних техніків. До наповнення експозицій долучились ентузіасти з Тернопільщини та інших областей, які передали музею техніку, що вже давно застаріла, зате набула історичної цінності.  

 

Також, для того, аби підвищити рівень компетентності громадян у їх правах, команда благодійного фонду MagneticOne.Org у партнерстві із Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Тернопільській області  розробили інтерактивний плакат “Лайфхаки: Як правомірно жити”. Він дозволяє отримати відеоконсультації юристів з актуальних правових питань.

2019 рік став початком для створення платформи для нових ідей – краудфандингової платформи “Syla”. Зважаючи на те, що чимало організацій, людей започатковують проекти, які мають на меті створити певне підґрунтя для позитивних суспільних змін. Проте існує чимало викликів, які є перешкодою до успішної реалізації проекту.  

Саме тому, ми створили сприятливий простір для того, щоб з одного боку люди мали змогу презентувати свої ідеї, знаходити прихильників цих ідей, а з іншого – могли залучити потенційних інвесторів для своїх проектів.

Краудфандинг надає можливість кожному внести свою лепту, змінювати простір навколо себе уже сьогодні.

Інтерактивна карта “Втрачені історико-архітектурні пам’ятки Тернопілля” – ще один унікальний освітній ресурс, створений місцевою ІТ-компанією MagneticOne Municipal Technologies спільно з благодійним фондом MagneticOne.Org.

Загалом, ресурс необмежений у віковій аудиторії. Завдяки багатоденній праці розробників, доступній подачі матеріалів, творчій ініціативі людей, що працювали над ресурсом, будь-хто зможе швидко і легко знаходити інформацію, клікнувши там, де їм потрібно.

Основна ідея проекту Інтерактивні навчальні карти – створення інтуїтивно-зрозумілого освітнього ресурсу для представлення втрачених історико-архітектурних пам’яток міста.

 

У рамках Європейського тижня коду в Україні благодійний фонд «MagneticOne.Org» спільно з ІТ-школою для дітей «KidIT» проводили майстер-класи для дітей з візуального програмування. Загалом, відбулось 19 безкоштовних майстер-класів, які проводились у двох локаціях – простір інноваційнних шкіл ThinkGlobal в Тернополі. Близько 200 дітей спробували з нуля програмувати свої історії та навіть, справжнього робота.  Також, діти мали змогу відвідати семінар-тренінг “Користуйся Інтернетом безпечно”, на якому дізнались більше про можливості Інтернету та про ризики, з якими стикаються кожного дня.

Нашою важливою місією є виховання в дітей розуміння того, що технології – це інструмент, за допомогою якого можна виразити власні думки та ідеї.

 

З метою популяризації наукових доробок, було продовжено роботу над проектом “Переклад онлайн курсів”. В рамках проекту волонтери перекладали курси з іноземних ресурсів на українську, що дало змогу зробити корисну інформацію доступною для усіх бажаючих. Упродовж 2019 року нам вдалось разом з волонтерами перекласти 100 курсів на українські субтитри. А загалом до проекту долучилось близько 350 волонтерів.

Продовжуючи говорити про YouTube-канали, не можна не згадати закриті  відеопроекти “Інтерв’ю з експертом”, “Рецепти успіху”, “Прогресивна молодь”, “Кава з благодійником” та “Я – експерт”. Дані проекти – це цикли відео, де підприємці, меценати, спортсмени, громадські діячі, волонтери розповідають про свої благодійні справи, проекти, поради та історії успіху. Понад 50 відео було відзнято протягом 2019 року з різними гостями програми, які надихали інших своїми розповідями, життєвими прикладами, досвідом і мудрістю.

Окрім позашкільної освіти, ми також прагнемо вдосконалити шкільну освіту. Адже ерудовані, обізнані та вмотивовані діти – запорука успішного розвитку будь-якої країни.   “Віртуальна школа”, “Освіта дитини ХХІ ст.”, – наші проекти, які допомагають зробити шкільне навчання цікавішим, доступнішим та ще більш корисним. Зазначимо, що відео з проекту “Освіта дитини ХХІ ст.” доступні на трьох мовах: англійській, німецькій та українській

Традиційно, БФ MagneticOne.Org, вже вдруге, став регіональними координаторами міжнародного конкурсу «Чілдрен Кінофесту» – щорічного міжнародного фестивалю мистецтва кіно для дітей та підлітків, який знайомить молоду українську аудиторію як з найновішими європейськими стрічками, так і зі світовою кінокласикою. Упродовж 10 днів тернопільські школярі мали змогу безкоштовно переглядати найкращі взірці як вітчизняного, так і зарубіжного  кінематографу, розширювати рамки свого кругозору, спілкуватися та дискутувати.

 

Це стислий перелік наших найбільших досягнень. Не менш амбітні плани у нас на 2020 рік, який проведемо за принципом: “Думати глобально, діяти локально”. Ми відкриті до співпраці та нових ідей. Ставай агентом позитивних змін разом із нами!

 

 

ADD A COMMENT

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Будь ласка, зв’яжіться з нами, якщо ви хочете отримати детальнішу інформацію стосовно наших проектів!

Контакти