Пізнавальні мультфільми для дітей про збереження довкілля - MagneticOne.org

  • Home
  • Загальне
  • Пізнавальні мультфільми для дітей про збереження довкілля

Проблема забруднення навколишнього середовища притаманна багатьом країнам і на сьогоднішній день набула глобального характеру. XX століття принесло людству чимало благ, пов’язаних з бурхливим розвитком науково-технічного прогресу, але в той же час поставило життя на Землі на грань екологічної катастрофи. Сьогодні у світі існує чимало екологічних проблем, починаючи зі зникнення деяких видів рослин і тварин та закінчуючи загрозою цілому людству.

Внаслідок своєї діяльності людина неусвідомлюючи забруднює навколишнє середовище. Яскравими прикладами таких наслідків є забруднення води, викиди різноманітних шкідливих газів у повітря, а також засмічення ґрунту, що у свою чергу вбиває живе.

Сьогодні свідоме суспільство важко перевиховати, але привити любов до навколишнього середовища та його охорони можна підростаючому поколінню, свідомість якого ще формується.

Саме тому, благодійний Фонд MagneticOne.Org спільно з Тарасом Демкурою, керівником проекту “Життя в стилі ECO” впровадили на YouTube-каналах  “Освіта дитини ХХІ століття” нові списки відтворення, які власне присвячені еко-тематиці. Ми переконані, що завдяки спільній роботі зможемо вмотивувати кожного до змін, відкрити правильні життєві цінності, для передачі властивої поваги до природи серед суспільства і в підвищенні суспільної екологічної свідомості. 

Важливим є те, що добірки мультиків створенні на українській, російській, та для того, аби ще вдосконалювати свої скіли знань іноземної мови, сформовано список відтворення англійською мовою. На даний момент розробляється німецькомовна версія екомультиків на відповідному каналі.

 

Ми впевнені: екосвідомість притаманна кожному, але сьогодні про це варто говорити частіше!

ADD A COMMENT

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Будь ласка, зв’яжіться з нами, якщо ви хочете отримати детальнішу інформацію стосовно наших проектів!

Контакти