Про важливе - MagneticOne.org

Оптимізм понад усе, сонячний настрій та життєрадісність – це все можна сказати про цих гостей програми, які вміють цінувати життя і радіти кожній дрібниці.

Сергій Пенов – молодий та талановитий поет, який у зовсім молодому віці переніс близько 20 операцій і, не дивлячись на труднощі, на погане самопочуття, розчарування, хлопець знаходить щастя у буденності: світить сонце, біжить комашка, привітні водії у маршрутках, привіталися люди на вулиці тощо. А цього всього навчила його мама – Алла Пєнова, яка стверджує: “Хвороба – це не біда, не випробування, це шанс побачити все, що ми не помічаємо за заклопотаністю та роботою, те, що ми перестали відчувати щастя, користуючись цим щодня”!

На інтерв’ю з цими людьми на ютуб-каналі “Прогресивна молодь” та у ФБ Прогресивна молодь – MagneticOne.Org , за пів години ведуча відчула на собі ВСЕ: мурашки, страх, подив, радість, щастя, сльози і посмішку крізь сльози, усвідомлюючи і вдумуючись у кожний прочитаний рядок Сергієвого вірша.

Люди, цінуйте життя, цінуйте миті і тримайтеся за них міцно, вдихайте на повні груди і кайфуйте від того, що відбувається довкола.

Сергій – осучаснений Тарас Шевченко, а мама – це героїня ХХІ століття.

Незважаючи на хворобу і труднощі у житті, потрібно дивитися на все з посмішкою, оптимізмом і любов’ю до цього, навіть ДУЖЕ несправедливого, світу. Усе починається з голови, з власного світосприйняття, тому думайте добре, а відчувайте серцем!!!

Якщо бажаєте надати будь-яку підтримку Сергію, то БФ радо посприяє цьому. Особливо потрібна допомога у поліграфії, аби надрукувати поетичні збірки обдарованого автора у більшому розмірі, ніж зараз це може дозволити собі поет. Тому всіх небайдужих просимо відгукнутися.

Добро має властивість повертатися!

Технічна підтримка MagneticOne TV

Реквізити благодійного фонду: https://www.magneticone.org/

рр 26001055107578

у ПАТ КБ Приватбанку

МФО 338783, ЄДРПОУ 38535497

ADD A COMMENT

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Будь ласка, зв’яжіться з нами, якщо ви хочете отримати детальнішу інформацію стосовно наших проектів!

Контакти