Про Великі географічні відкриття - MagneticOne.org

Епоха Великих географічних відкриттів має велике значення для людства. Важливо, щоб школярі вивчали  цю тему ширше та надихались на подорожі. MagneticOne.Org презентує підбірку “Великі географічні відкриття”, де зібрано захоплюючі історії відомих мореплавців.

Як Марко Поло крізь століття зорієнтував Колумба на нові відкриття.

Марко Поло – відважний мандрівник, любитель пригод, дослідник незвіданих світів. З імені цього венеційського купця починається доба Великих географічних відкриттів, його внесок у розвиток географії та культурології безцінний. Знання, які він здобув під час своїх подорожей, стали фундаментом для багатьох досліджень у майбутньому.

Як Колумбу вдалося відкрити Новий Світ.

Христофор Колумб – середньовічний мореплавець, що відкрив Саргасове та Карибське моря, Антильські і Багамські острови, а також американський континент для європейців. Він став першим з відомих мандрівників, який переплив Атлантичний океан.

Як перша навколосвітня подорож Магеллана остаточно “зробила” Землю круглою.

6 вересня 1522 року 18 моряків, членів екіпажу корабля “Вікторія”, повертаються до іспанської Севільї. Вони виснажені, голодні й мабуть, більше нізащо у світі не підуть на авантюру, до якої їх підбив один чоловік, що так і не дістався берегів рідної землі. Однак імена матросів пам’ятатимуть лишень історики, а ім’я цього чоловіка знатиме кожен школяр.

Більше цікавих історій знаходь за посиланням https://www.youtube.com/playlist?list=PLshJpmmXcDiTWYWA6GRL-tnwt0VNGGkJt

Відео рекомендовані для школярів, які вивчають географію та усіх, хто хоче знати більше.

ADD A COMMENT

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Будь ласка, зв’яжіться з нами, якщо ви хочете отримати детальнішу інформацію стосовно наших проектів!

Контакти