Рецепти успішних людей - MagneticOne.org

На теперішній час можна впевнено сказати, що ми тонемо у великій  кількості інформації, яка працює 50\50, адже хтось застосовує її з корисними цілями, а хтось страждає від її надмірної кількості.

Доволі часто чуємо, що ніхто не досягає вершин сам, а чому? Відповідь проста: “Ми не віримо в успіх ближнього”, – ми скажемо це, навіть не спробувавши самостійно чогось добитися, а вже засуджуємо, що є великою помилкою кожного. Успіх – це позитивний результат, який ти отримуєш після виконання своєї роботи, якісно-ефективної роботи.

Успішні люди роблять набагато більше, аніж просте заробляння грошей. Вони займаються речами, які дають їм відчути себе живими і цим самим допомагають іншим завдяки власному таланту, праці та харизмі. Не варто гнатися за грошима, адже насправді багатими є ті, хто робить для інших більше, ніж для себе.

Благодійний фонд MagneticOne.Org дозволяє отримати кожному безкоштовні лайфхаки від успішних людей у різних сферах діяльності. Гості програми “Рецепти успіху” – це генератори ідей у певній галузі, які покрово йшли до успіху, долаючи всі перешкоди і випробування, аби отримати визнання. Переглядаючи відео, не забувайте занотовувати корисні поради, аби не загубити цінні вислови для життя.

 

ADD A COMMENT

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Будь ласка, зв’яжіться з нами, якщо ви хочете отримати детальнішу інформацію стосовно наших проектів!

Контакти