Результати EUROPE CODE WEEK’S 2019 в Тернополі - MagneticOne.org

Благодійний фонд MagneticOne.org спільно з 32 школами та некомерційним організаціями у Європі, виграв грант для проведення безкоштовних майстер-класів з візуального програмування до Europe Code Week’s #CodeWeek.

 

В рамках проекту  було проведено 19 безкоштовних майстер-класів, які відбувалися у двох локаціях – простір інноваційнних шкіл ThinkGlobal в Тернополі.

 

Близько 200 дітей спробували з нуля програмувати свої власні  історії в “Tynker”,  ознайомились із середовищем  Scratch та створили свої перші ігри.

Також, діти мали змогу відвідати семінар-тренінг “Користуйся Інтернетом безпечно”, де дізнались більше про можливості Інтернету та про ризики, з якими стикаються кожного дня.

Найочікуванішим майстер-класом був “Квест із роботом Dash”, на якому діти не тільки виконували завдання з квесту, а й програмували справжнього робота!

    Нашою важливою місією є виховання в дітей розуміння того, що технології – це інструмент, за допомогою якого можна виразити власні думки та ідеї.

MagneticOne.Org висловлює подяку партнерам – першій в Україні ІТ-школі для дітей від 5 років KidIT Тернопіль та інноваційній школі ThinkGlobal Тернопіль.

 Наша спільна  мета – показати, що світ програмування значно ширший за рамки стандартних уявлень і доступний кожному.  Він розкриває креативність та надає можливість співпраці з чудовими людьми поряд, та по всьому світу.

#GrowWithGoogle

ADD A COMMENT

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Будь ласка, зв’яжіться з нами, якщо ви хочете отримати детальнішу інформацію стосовно наших проектів!

Контакти