Віртуальна школа

Часто, при пошуку навчальних матеріалів для дітей в інтернеті,  виникає проблема – відсутність контенту українською мовою. Саме тому,  команда БФ MagneticOne.Org  створила проект “Віртуальна школа”, мета якого – вдосконалити онлайн-освіту в Україні.

 

“Віртуальна школа” являє собою базу навчальних відео , що розроблені креативними вчителями та волонтерами з усієї України. Відео адаптовані під шкільну програму для початкових класів з основних дисциплін: граматика, природознавство, математика та англійська мова. Також відеоуроки можна використовувати для навчання дітей з особливими потребами.

 

В рамках проекту створено 218 відео з основних шкілих дисциплін, які зібрали понад 3,2 мільйони переглядів та 16,3 тисячі підписок на платформі YouTube. Загалом, до сторення відео та  реалізації проекту долучилось 30 волонтерів.

Проект корисний як дітям і батькам, так і вчителям. Педагоги можуть використовувати короткі відеоуроки як додатковий матеріал при поясненні теми на уроці, а також, заохотити учнів переглядати відео вдома для кращого засвоєння матеріалу. Усі відеоуроки тривають не більше 5 – 8 хвилин. В них коротко розкрито певну тему з дисциплін шкільної програми. Відео створені за допомогою сучасних програм, які надають можливість відтворити якісну картинку та хороший звук.

 

Віртуальна школа – це можливість безкоштовно навчати дітей онлайн, не виходячи з дому.  І найголовніше, результатами проекту може скористатись кожен. Усі матеріали розміщені у вільному доступі на YouTube-каналі “Віртуальна школа” та на сторінці у Facebook.

 

Дякуємо всім волонтерам, меценатам які підтримали проект та долучились до його реалізації. Ваша праця – невідємна частина вдосконалення онлайн-освіти в Україні!

 

ADD A COMMENT

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Будь ласка, зв’яжіться з нами, якщо ви хочете отримати детальнішу інформацію стосовно наших проектів!

Контакти