Робота фонду у період карантину COVID-19 - MagneticOne.org

Минуло 3 тижні відколи Україна перейшла у карантинний режим. У цей час її жителі, державні службовці, представники бізнесу та органів державної влади опинилися перед єдиним викликом: загрозою масового поширення вірусу COVID-19.

Задля збереження життя і здоров’я населення, усі частково або повною мірою перейшли на дистанційні умови роботи та онлайн навчання. 

 

Чимало активістів, громадських організацій, громадян із активною життєвою позицією, благодійників та меценатів розпочали активні дії у напрямку подолання або зменшення ризиків, які провокує епідемія COVID-19.

Не залишилась осторонь проблеми й команда благодійного фонду Magneticone.org.

 

Зокрема за період карантину було розпочато роботу над такими проектами:

 

Інформаційна допомога при COVID (https://www.magneticone.org/informatsiina-dopomoha-pry-covid-19/). У матеріалах цього проєкту Ви зможете знайти корисну та перевірену інформацію про коронавірус із офіційних джерел, інформаційні буклети та пам’ятки “Як діяти в умовах епідемії коронавірусу”, довідник “Профілактика та лікування COVID-19”, алгоритм замовлення експрес-тестів для виявлення вірусу та ін.

#infocovid19

 

Система соціальної логістики м. Тернополя https://www.magneticone.org/systema-sotsialnoi-lohistyky-m-ternopolia/

Проєкт покликаний забезпечити  соціально незахищені верстви населення (людей пенсійного віку; самотніх людей; людей із інвалідністю; людей,  які перебувають у складних життєвих обставинах, багатодітні сім’ї) необхідними продуктами харчування, ліками, засобами захисту та засобами особистої гігієни. 

#covid19logistic

 

Проєкт #залишайсядомайпрацюй 

https://www.magneticone.org/prosvitnytskyi-proiekt-zalyshaisiadomaipratsiui/

Проєкт #залишайсядомайпрацюй має на меті об’єднати людей спільною ідеєю: свідомим дотриманням карантинних умов; облаштування домашнього побуту, зважаючи на потреби домашніх мешканців; обміном досвіду та корисними лайфхаками роботи із дому

#залишайсядомайпрацюй 

 

Проєкт Хроніка COVID-19

https://www.magneticone.org/khroniky-covid-19/

Метою проєкту є збереження історії боротьби з епідемією COVID-19 по регіонах в режимі реального часу. 

#хронікаcovid19

 

Цунамі позитиву

https://www.magneticone.org/tsunami-pozytyvu/

Інформаційна атака, що відбувається навколо епідемії COVID-19, запроваджений режим надзвичайної ситуації, карантинні заходи – все це сприяє зростанню напруги та психологічного тиску у населення країни. Для подолання цих загроз команда благодійного фонду “Magneticone.org” у партнертсві із тренінговою компанією “Розвиток” запускає “Цунамі позитиву” – челендж, який покликаний додати позитивні емоції та креативні ідеї у карантинні будні.

#цунаміпозитиву

 

Допомога медикам: COVID-19

https://www.magneticone.org/dopomoha-medykam-covid-19/

Проєкт створений із метою збору коштів для потреб працівників медичних закладів, які допомагають у боротьбі із епідемією коронавірусу в Україні. Кошти будуть використані на забезпечення потреб першої необхідності – купівлю медичних масок,  одноразових рукавиць, захисних щитків, дезінфекторів, тощо. Нашою ціллю є забезпечення потреб медичних закладів усього світу. Почнемо з Тернополя, всієї України та перейдемо на допомогу по цілому світу. 

#anticovid19network #covid19ukraine

 

Окрім зазаначених проєктів команда благодійного фонду Magneticone.org займається рішеннями, що покликані збільшити можливості апаратів штучної вентиляції легень. Детальніше про роботу у цьому напрямку можна дізнатися за посиланням https://www.magneticone.org/covid2019/

 

Пам’ятаймо, що від нашої самодисципліни та свідомості залежатиме тривалість карантинних заходів. Тому бережіть себе та своїх рідних!

 

З думкою про Вас, команда благодійного фонду Magneticone.org.

ADD A COMMENT

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Будь ласка, зв’яжіться з нами, якщо ви хочете отримати детальнішу інформацію стосовно наших проектів!

Контакти