Розпочались безкоштовні майстер-класи з візуального програмування для дітей - MagneticOne.org

  • Home
  • Загальне
  • Розпочались безкоштовні майстер-класи з візуального програмування для дітей

У рамках Європейського тижня коду, який триває упродовж 6-21 жовтня 2018 року і ґрунтується на ідеї Young Advisors, групи радників комісара ЄС з цифрового напрямку Нейлі Кроуз, детальніше про подію тут  – у Тернополі відбуватимуться майстер-класи із візуального програмування для дітей.

Перший майстер-клас розпочався 6 жовтня у приміщенні інноваційної школи ThinkGlobal – “Пограємо у художника! Моя перша програма у Scratch”,”Квест із роботами Дешем та Дотом”.

Уроки проходили в одному із приміщень школи, де діти були забезпечені необхідними технічними засобами і канцелярією. Загальна кількість групи становила 8-10 дітей. А все задля того, аби діти могли комфортно працювати, не влаштовуючи змагання на швидкість. До кожного професіонали KidIT підходили особисто і показували матеріал повторно, кому це не вдавалося зробити самостійно. Цікаві ігри, розминки, різнокольорові малюнки, робота у нет-буках – все викликало посмішки і водночас здивування  у дітей, які ще з більшим азартом слухати матеріал.

Під час майстер-класу батьки мали змогу поспілкуватися між собою за чашкою кави, а по завершенню майстер-класу діти приєднувались до них, смачно коштуючи приготовані їм гостинці. За розмовою діти між собою поділилися враженнями від побаченого, розповідали батькам, що нового дізналися і щиро дякували професіоналам за такі круті зання. Батьки у свою чергу подакували організаторам: Благодійному фонду Magneticone.Org та KidIT за надану можливість дітям побувати на майстер-класі з візуального програмування цілком безкоштовно.
Хто не встиг зареєструвати дітей ще матимете таку можливість до суботи: ще два дні майстер-класів попереду. Адже програмування сьогодні є не просто модним трендом чи популярним напрямом освіти – це базові навички, якими повинна володіти дитина ХХІ століття.

Щоб записати дитину на майстер-клас скористайтесь даною формою

 

 

ADD A COMMENT

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Будь ласка, зв’яжіться з нами, якщо ви хочете отримати детальнішу інформацію стосовно наших проектів!

Контакти