Розпочато реєстрацію на безкоштовні майстер-класи з візуального програмування дітей віком від 7 до 10 років - MagneticOne.org

  • Home
  • Загальне
  • Розпочато реєстрацію на безкоштовні майстер-класи з візуального програмування дітей віком від 7 до 10 років

Навіщо дітям вивчати програмування? Причин більше, ніж може здатися на перший погляд.
Написання програмних кодів розвиває аналітичне мислення, вчить мислити логічно, розвиває уяву, креативність. У початковій школі програмування вчить дітей сприймати інформацію швидко і чітко: вони розуміють, як влаштований світ, встановлюють логічний ланцюжок подій і можуть передбачити, що буде далі. Чим раніше починається навчання, тим винахідливішою і креативнішою стає людина.

Саме тому, Благодійний фонд “MagneticOne.Org”  та ІТ-школа для дітей “KidIT”  запрошують на майстер-класи з візуального програмування дітей віком від 7 до 10 років.

Серія заходів проводиться у рамках тижня коду ЄС, який відбуватиметься протягом 6-21 жовтня 2018 року і ґрунтується на ідеї Young Advisors, групи радників комісара ЄС з цифрового напрямку Нейлі Кроуз, детальніше про подію тут.

Теми майстер-класів:
6 жовтня – “Пограємо у художника! Моя перша програма у Scratch”. Програмування – це творчість та самовираження! За допомогою середовища візуального програмування Scratch діти створять власний проект – діючу програму для малювання по типу Paint, та намалюють свій перший шедевр;
13 жовтня- “Цікаві історії з Tynker”. Діти познайомляться з новою платформою візуального програмування, та створять власну анімовану історію, використовуючи базові програмні концепції та принципи кодування;
20 жовтня – “Квест із роботами Дешем та Дотом”. Діти програмуватимуть справжніх роботів, виконуючи завдання квесту, на базі візуального середовища Blockly.

Місце проведення – простір інноваційної школи ThinkGlobal, м. Тернопіль, вул. Тролейбусна 9б.

Програмування сьогодні – це не просто модний тренд чи популярний напрям освіти. Програмування у 21 сторіччі стає однією з базових навичок, як от вміти читати чи писати. Крім того, нашою важливою місією є виховання у дітей розуміння того, що технології – це інструмент, за допомогою якого можна виразити власні думки та ідеї.

Варто зазначити, що  взяти участь зможуть близько ста дітей і все це – абсолютно безкоштовно, тому не втрачайте можливості. Якщо Ваша  дитина бажає всесторонньо розвиватися, то ми чекаємо саме на неї!

Щоб зареєструвати дитину заповніть дану форму

ADD A COMMENT

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Будь ласка, зв’яжіться з нами, якщо ви хочете отримати детальнішу інформацію стосовно наших проектів!

Контакти