Співпраця з керівником ГО “Екоальянс” Олександром Філем - MagneticOne.org

Вік живи, вік учись! Народна мудрість актуальна й до сьогодні. А чому? Все дуже просто: не важливо скільки тобі років, який маєш статус та  прибуток, а важливо те, яка ти людина.

 

Благодійний фонд MagneticOne.Org хоче познайомити вас із партнером, наставником та представником ГО “Екоальянс” Олександром Філем. Це людина, яка живе природою, у прямому сенсі цього слова, це борець за справедливість, за чистоту, екологію та довкілля.

 

MagneticOne.Org підтримує та сприяє розвитку проектів, організованих представником ГО “Екоальянс”, до прикладу:  зйомки програм на ютуб-каналі та соціальній мережі ФБ “Інтерв’ю з експертом”, а також залучення в якості партнера до різних заходів благодійного фонду.  Вже незабаром стартує новий спільний проект  із школярами  Тернополя, мета якого створити різноманітні відео щодо захисту екології: масове вирубування лісу, сортування сміття,  забруднення навколишнього середовища.

 

Дякуємо ГО “Екоальянс” за їхню громадську позицію, за таку необхідну діяльність.  MagneticOne.Org пишається, що такі прогресивні люди стають частинкою фонду, адже спільними зусиллями ми набагато швидше та ефективніше діємо у напрямку розвитку нашої країни та збереження довкілля для наступного покоління.

ADD A COMMENT

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Будь ласка, зв’яжіться з нами, якщо ви хочете отримати детальнішу інформацію стосовно наших проектів!

Контакти
%d блогерам подобається це: