Способи боротьби з Коронавірусом: сценарії Італії - MagneticOne.org

  • Home
  • Загальне
  • Способи боротьби з Коронавірусом: сценарії Італії
Влада італійських областей Ломбардія і Венето, де в лютому майже одночасно виявили хворих коронавірусів, по-різному підійшлa до проблеми з і отримали різні результати. Поки один з регіонів продовжує страждати від швидкого поширення епідемії, другому вдалося стримати вірус. Які заходи виявилися ефективними?

Італія швидко стала епіцентром поширення коронавірусy в Європі. На цьому тижні вона обігнала Китай та вийшла на перше місце за кількістю загиблих. За даними Bloomberg, зараз в Італії зареєстровано понад 41 000 випадків зараження і 3405 загиблих. Області Ломбардія і Венето зіткнулися з вірусом майже одночасно: перше заражених в них виявили ще місяць тому. Влада регіонів вжили заходів по боротьбі з коронавірусів, але отримали різні результати, пише Business Insider.

 

Карантин в Ломбардії

Ломбардія виявилася самим постраждалим від коронавируса регіоном Італії. До 17 березня в цій області налічувалося понад 16 200 хворих і 1200 померлих. Хоча ще 21 лютого підтверджений діагноз був тільки у 15 осіб, повідомляв Reuters.
З 23 лютого місцева влада закрила багато магазинів в 10 містах Ломбардії і попросили їх жителів утриматися від будь-яких пересувань. Проте, люди продовжили переміщатися між населеними пунктами, перебираючись туди, де не було суворих обмежень. Вони все так само робили покупки і обідали в громадських місцях, вказує Business Insider.
За словами 60-річного Мауріціо Педрінацці з комуни Секуньяго, незважаючи на карантин, люди з закритих міст часто ходили в сусідні села, щоб відвідати бар, писала газета The Times.

25 лютого губернатор області Аттіліо Фонтана заявив регіональному парламенту, що коронавірус був «трохи більше, ніж звичайний грип», пише Wired. Після цього встановлені раніше обмеження були ослаблені. Однак вже 1 березня карантин довелося відновити, оскільки кількість заражених збільшилася.

Тести на коронавірус в Ломбардії проводили тільки людям з симптомами захворювання. В результаті носії вірусу, у яких не було симптомів хвороби, могли сприяти широкому поширенню вірусу, вказує видання.
У підсумку лікарні Ломбардії виявилися перевантажені: в останні три тижні в інтенсивної терапії потребували 1135 жителів регіону, однак медустанови розраховані тільки на 800 пацієнтів, писав Reuters.

 

Боротьба в Венето

Перша в Італії смерть від коронавируса була зафіксована 21 лютого в місті У Еуганео в Венето. Вже до кінця лютого на коронавірус перевірили все населення У Еуганео – це приблизно 3300 чоловік, повідомляє Financial Times. Місцева влада проводили кілька етапів перевірки, що призвело до виявлення більшого числа заражених.

За даними Reuters, організовані в Венето перевірки показали, що більше половини позитивних тестів на коронавірус припадають на людей, у яких немає симптомів захворювання.
Людей з позитивними результатами тестів в Венето відразу відправили в сувору ізоляцію, незалежно від того, були у них симптоми чи ні. У містах закрили магазини і школи. Всі спортивні заходи і церковні служби або перенесли, або скасували, вказує Business Insider.

За місяць темпи зростання числа заражень в регіоні сповільнилися. До 17 березня в регіоні налічувалося 2704 хворих.
Досвід Венето показав, що масове тестування на коронавірус і ізоляція хворих можуть уповільнити пандемію, пише Business Insider. Використовувати ці заходи закликає і Всесвітня організація охорони здоров’я. «Найефективніший спосіб запобігати захворювання і рятувати життя – розірвати ланцюги передачі COVID-2019. Для цього вам треба здавати тести і ізолюватися », – заявив 16 березня гендиректор ВООЗ Тедрос Адханом Гебрейесус.

 

Джерело: Forbes

ADD A COMMENT

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Будь ласка, зв’яжіться з нами, якщо ви хочете отримати детальнішу інформацію стосовно наших проектів!

Контакти