ТОП 5 безкоштовних ресурсів для самоосвіти - MagneticOne.org

Самоосвіта є необхідною умовою для успішності. На просторах інтернету існує безліч корисних сайтів, ютуб-каналів, онлайн-курсів для навчання. Пропонуємо переглянути підбірку різноманітних  онлайн-ресурсів укра, які дають можливість безкоштовно розвиватись та самовдосконалюватись.

Prometheus – сайт, на якому розміщено надзвичайно якісні онлайн-курси від викладачів провідних українських вищих навчальних закладів. Бізнес-англійська, підготовка до ЗНО, фінансовий менеджмент, історія, культурологія, філософія, основи програмування та багато іншого ви можете знайти на цьому сайті. Після вивчення матеріалу ви маєте можливість пройти онлайн-тестування та отримати сертифікат затверджений викладачем курсу! Всі лекції викладаються українською мовою.

ED ERA – якісно нові онлайн-курси українською мовою. Є лекції з різних тем: українська мова та література, моделювання 3D, вивчення основ прав людини тощо. Курси є безкоштовними, створені молодими спеціалістами різних галузей.

Освіта онлайн – цей зручний сайт допоможе усім, хто готується  до ЗНО, але не планує витрачати час та гроші на заняття з декількома репетиторами. Тут можна підготуватись до усіх потрібних предметів безкоштовно та не виходячи з дому. Проте безкоштовною є тільки певна частина кожного курсу, щоб його завершити, потрібно буде трошки витратитись, але це все рівно обійдеться значно дешевше за репетиторів.

ВУМ – 40 безкоштовних онлайн-курсів українською мовою. Містить не лише різні лекції з певних спеціальностей та галузей, а й наприклад, навчить правильно розподіляти сімейний бюджет чи контролювати виконання роботи державними установами (наприклад, ЖКХ чи міськрадою).

Онлайн-курси  – канал “Переклад онлайн-курсів” створений благодійним фондом MagneticOne.org. Цей канал вміщує в собі підбірку навчальних відео з сайту Khan Academy, що мають українські субтитри. Дані освітні відео є найрізноманітнішої тематики (точні науки, гуманітарні науки та мистецтво, економіка, програмування і т.п.) і вони підійдуть як школяреві, студенту, так і кожному бажаючому. Тому що навчатись і дізнаватись щось нове ніколи не буває зарано, або запізно.

Матеріал рекомендуємо для учнів старших класів, абітурієнтів, студентів, та людей, які бажають навчатись та самовдосконалюватись.

ADD A COMMENT

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Будь ласка, зв’яжіться з нами, якщо ви хочете отримати детальнішу інформацію стосовно наших проектів!

Контакти