ТОП 5 книг для саморозвитку - MagneticOne.org

Щорічно з 11 по 17 вересня проводиться тиждень освіти для дорослих, який спрямований на розширення пізнавальних процесів в суспільстві, особисте вдосконалення освіти і культури дорослих людей. Практика показує, що знань не буває занадто багато. Навпаки, їх, як правило, недостатньо. Для всіх, хто прагне нових знань, пропонуємо добірку книг для саморозвитку.
  1. “Ми – це наш мозок” Дік Свааб

Ця книга — справжня сенсація. Вона викликала шквал суперечок та за короткий час стала бестселером спочатку на батьківщині автора, у Нідерландах, а згодом і у всьому світі. Автор простежує наше життя від зачаття до самої смерті, щоб відповісти на ці та багато інших питань. У простій формі, проте не відходячи від наукової структурованості, ви дізнаєтеся про найвпливовіший орган людини!

 

    2.”Мистецтво мріяти. Як отримати те, чого насправді бажаєш” Барбара Шер, Енні Готтліб

 «Мета цієї книги — зробити вас переможцем» — так вперше звернулася до читачів 1978 року колишня офіціантка та 44-річна самотня мати двох дітей Барбара Шер. За майже 40 років її перша з семи книг-бестселерів була видана мільйонами примірників та стала справжньою біблією для коуч-тренерів по всьому світі. Написані легко та натхненно, її книги допомогли мільйонам людей стати успішними, краще зрозуміти себе й здійснити свої мрії, перетворивши їх на чіткі цілі та зробивши їх реальністю.

 

  1. “Ніколи не їжте наодинці” Кейт Феррацци

Книга-Бестселер The New York Times. Тут ефективні  уроки правильного нетворкінгу, а ідеї автора вивчаються у Stanford Business School. Нове — це добре забуте старе. І головна заповідь старого кар’єриста про зв’язки, які «вирішують усе», перетворилась на сучасний нетворкінг — мистецтво зав’язувати корисні знайомства для ефективного вирішення життєвих та бізнесових проблем.

 

  1. Ілон Маск. Tesla, SpaceX і шлях у фантастичне майбутнє Эшли Вэнс

Тим, хто тільки будує свій бізнес, буде цікавий образ думок Маска, його злети і падіння, правильні рішення і провали. Вона дозволить по-новому поглянути на світ тим, хто втратив натхнення і розчарувався, вважаючи, що найважливіше людство вже відкрило і винайшло.

 

  1. “Чернець, який продав свій “феррарі”Робін Шарма

Щастя — те, до чого прагне кожен. Але як не помилитися у виборі правильного шляху? У цій книзі автор пропонує вам історію однієї успішної людини, що об’їздила весь світ у пошуках щастя та гармонії. Що йому вдалося дізнатися та чого досягти?

ADD A COMMENT

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Будь ласка, зв’яжіться з нами, якщо ви хочете отримати детальнішу інформацію стосовно наших проектів!

Контакти