ТОП 5 книг про космос для дітей - MagneticOne.org

12 квітня – міжнародний день польоту людини в космос. Людство, запускаючи ракети, роками прагне освоїти безмежні горизонти космосу. Але є ті, хто розкриває нові Всесвіти на папері.

 

«Коротка історія майже всього на світі. Від динозаврів і до космосу»

Автор: Білл Брайсон

Автор книги, роками вивчаючи наукові праці і спілкуючись із антропологами, математиками, астрономами і фахівцями інших наук, розповідає історію про все на світі: від Великого вибуху і до розквіту цивілізації.

 

«100 фактів про космос»

Автори: Алекс Фріт, Джером Мартін, Еліс Джеймс

Весела, дотепна і дуже змістовна книга подає відомості про історію вивчення космосу, розташування у Всесвіті Землі, утворення Сонячної системи, дослідженні планет роботами тощо. Оперуючи цифрами, використовуючи зрозумілі приклади, книга пояснює, що таке гравітація, розповідає про злиття галактик, магнітних бурях і інші явища.

 

«Пізнаємо та досліджуємо. Космос і Земля»

Автор: Наталя Бершова

Книга у зрозумілій і цікавій формі познайомить юного читача з дивовижними просторами Всесвіту. За допомогою енциклопедії та уяви, школяр зможе досліджувати рідну й інші планети, вивчити космос і весь світ, а також поекспериментувати.

 

«Джордж і блакитний супутник»

Автор: Люсі Гокінг, Стівен Гокінг

Джордж і Енні – двоє відчайдушних підлітків, більше всього на світі мріють знову побувати в космосі – на цей раз проходять відбір у космічний табір і починають запеклу боротьбу, щоб стати першими астронавтами, які полетять на Марс. Але в таборі твориться щось підозріле: випробування стають занадто ризикованими, працівники кудись зникають, а роботів навколо все більше…

 

«Маленькі дослідники: Космічний світ»

Автори: Аллан Сандерс, Рут Мартін

Книга допоможе здійснити подорож Сонячною системою, познайомитися із кожною планетою і з’ясувати, чому Земля така унікальна, а також дізнатися про зорі, галактики і неймовірний розмір Всесвіту.

 

Книги рекомендовано для дітей, та усіх тих, хто хоче знати про всесвіт більше.

ADD A COMMENT

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Будь ласка, зв’яжіться з нами, якщо ви хочете отримати детальнішу інформацію стосовно наших проектів!

Контакти