Цікаві Telegram-канали українською - MagneticOne.org

В Україні все більшої популярності набирає Telegram.  Швидкість, інноваційність, зручність – все це в одному месенджері. А також, Telegram  – це платформа цікавих та корисних каналів на будь-який смак: новини, музика, спорт, подорожі, економіка, технології та багато іншого. Обирай!
 1. “Технологія майбутнього” – детально висвітлює майбутні технологічні новинки, які в найближчому майбутньому змінять наше життя.
 2. “SMM в Telegram” – корисна інформація для тих, хто хоче дізнатися про тонкощі ведення свого каналу.
 3. “Економіка “– 25 тисяч підписників дізнаються новини економіки, що відбувається у світі, в короткій і доступній формі.
 4. “Наука от Funscience” – понад 64 тисяч підписників. Публікуються новинки технологій, новини науки у вигляді науково-популярних статей, анонсів, описів. Все це викладено в доступному і цікавому форматі, що робить канал популярним як серед професіоналів, так і серед пересічних читачів.
 5. Технології, медіа та суспільство” – ресурс колишнього головного редактора Apparat, журналіста Андрія Бродецького. Для багатьох це ім’я знайоме, він пише про вплив технології на сучасний світ і суспільство. Аудиторія понад 32 тисяч підписників.
 6. “Comma.com.ua” – це про сучасну українську музику, про новини світової музичної спільноти. Інтерв’ю, огляди нових альбомів, анонси та оглядові статті на музичну тематику.
 7. “Вивчаємо художників”. Тут 12 тисяч підписників знайомляться з картинами, їхньою історією, осягають секрети відомих художніх полотен і намагаються оволодіти мистецтвом розпізнавати прекрасне.
 8.  Англійська мова GBУроки англійської мови на кожен день
 9. “Смачно і просто” – спеціалізується на публікації рецептів для всіх, хто бажає смачно готувати без особливих складнощів. Запропоновані рецепти містять інгредієнти, які завжди можуть бути на кухні.
 10. “Намочи Манту” – про доказову медицину від медичних журналістів Даші Саркісян, Маріанни Мірзоян та Каріни Назаретян.
 11. “Психологія” – авторський контент про психологію нашої поведінки і мислення. “Вчіться розбиратися в людях з нами”, – закликають своїх передплатників автори каналу.
 12. “Fitness Me” – містить найцікавіші вправи зі світу фітнесу, програми тренувань і іншу спеціальну інформацію для любителів фізичної активності
 13. “Научкіт // PopScienceCat” – науково-популярна література, рецензії автора і фото котика, такий особливий, що зібрав майже 4 тисячі підписників.
 14. “Кінокляча” – затишний та інтелектуальний. У межах якого публікуються рецензії на новинки кінопрокату, серіали, анонсуються очікувані прем’єри.
 15. “Кіно і Вино”. Статті, рецензії, огляди, новини кіноіндустрії.
ADD A COMMENT

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Будь ласка, зв’яжіться з нами, якщо ви хочете отримати детальнішу інформацію стосовно наших проектів!

Контакти