Віртуальна школа - MagneticOne.org

      В наш час гаджети мають надзвичайно великий вплив на розвиток дитини. Це проблема чи перевага сучасного суспільства? Більшість вважає, що проблема, але не забуваємо про те, що Інтернет – це простір для навчання.

     Проблема полягає в тому, що на сьогодні існує недостатня кількість якісних навчальних відео для дітей. Тому команда Благодійного фонду MagneticOne.Org плідно працює над проектом “Віртуальна школа”, який допоможе змінити систему освіти шляхом створення коротких відеоуроків українською мовою.

     “Віртуальна школа” – база навчальних відео на платформі YouTube, що розроблені креативними вчителями та волонтерами з усієї України, та адаптовані під шкільну програму для початкових класів з основних дисциплін. Також відео адаптовані для дітей з особливими потребами.

     Ми хочемо зробити навчання цікавим та легким, щоб кожна дитина мала стійке бажання пізнавати щось нове в доступній та легкій формі. 

     Результатами проекту може скористатись кожен, підписуйтесь на YouTube-канал “Віртуальна школа” та сторінку у Facebook.

     Всі ми вважаємо, що освіту потрібно реформувати, і чекаємо змін “зі сторони”. Та не слід чекати  на завтра, давайте змінимо систему сьогодні! 

     Працюємо творячи добро.

     Підтримайте проект https://www.liqpay.ua/ru/checkout/card/i32546430129

ADD A COMMENT

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Будь ласка, зв’яжіться з нами, якщо ви хочете отримати детальнішу інформацію стосовно наших проектів!

Контакти