Вручення подяк за співпрацю ключовим партнерам MagneticOne.org у 2019 році - MagneticOne.org

  • Home
  • Загальне
  • Вручення подяк за співпрацю ключовим партнерам MagneticOne.org у 2019 році

Партнерство та співпраця – невід’ємна складова діяльності благодійного фонду.

Упродовж 2019 року благодійний фонд MagneticOne.org реалізував ряд проектів, які дозволили тернополянам та жителям країни отримати безкоштовий доступ до якісних освітніх ресурсів (“Переклад онлайн курсів”, “Віртуальна школа”, “Освіта дитини ХХІ ст.”), інтерактивної карти  “Втрачені історико-архітектурні пам’ятки Тернопілля” , яка була розроблена спільно із створений місцевою ІТ-компанією MagneticOne Municipal Technologies, інтерактивного плакату “Лайфхаки: Як правомірно жити”, що був створений у партнерстві із  Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Тернопільській області, а також циклів відео “Інтерв’ю з експертом”, “Рецепти успіху”, “Прогресивна молодь”, “Кава з благодійником” та “Я – експерт”, що дозволяють розкрити потенціал молоді та повірити у власні сили.

Окрім онлайн проектів, команда благодійного фонду разом із Станцією юних техніків працювала  над  відкриття оновленого Музею інформаційних технологій, який розташований у приміщенні сучасного науково-демонстраційного освітнього Центру науки.

Спільно з ІТ-школою для дітей «KidIT» проводили майстер-класи для дітей з візуального програмування. Загалом, відбулось 19 безкоштовних майстер-класів, учасиками яких стали близько 200 дітей, які проводились у двох локаціях – простір інноваційнних шкіл ThinkGlobal в Тернополі.

Ці проекти були б неможливими без допомоги наших партнерів, благодійників, прихильників.

Команда благодійного фонду MagneticOne.org щиро дякує за підтримку, інформаційне забезпечення та сприяння у реалізації наших проектів.  Адже тільки об’єднавши зусилля, можна досягнути масштабних результатів та якісних суспільних змін!

ADD A COMMENT

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Будь ласка, зв’яжіться з нами, якщо ви хочете отримати детальнішу інформацію стосовно наших проектів!

Контакти