До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом розроблено карту закладів, де можна перевіритись на ВІЛ-статус - MagneticOne.org

  • Home
  • Загальне
  • До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом розроблено карту закладів, де можна перевіритись на ВІЛ-статус

До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом БФ “MagneticOne.Org” спільно з партнерами розробили інформаційний плакат та карту з розташуванням закладів, де можна перевіритись на ВІЛ-статус

 

В усьому світі 1 грудня говорять про СНІД, про те, яку загрозу існуванню людства несе глобальна епідемія. Тому це захворювання буквально стосується кожного. Вилікувати СНІД повністю неможливо. Але в разі своєчасного діагнозу та застосування терапії, життя хворих значно покращується, і його тривалість може сягати тривалості життя неінфікованих людей.

Саме тому, Благодійний фонд “MagneticOne.Org” спільно  з MagneticOne Municipal Technologies  та Спеціалізованим амбулаторно – поліклінічним відділенням профілактики та лікування ВІЛ-інфекції/СНІДу КУТОР “Тернопільський обласний наркологічний диспансер” розробили інформаційний плакат “Обережно, ВІЛ/СНІД”

Окрім переліку шляхів інфікування на ВІЛ на плакаті наведені статистичні дані та  розміщений  QR-код, який веде на карту з розташуванням закладів, де можна перевіритись на ВІЛ-статус.

Карту можна переглянути тут.

Україна займає одне з перших місць в Європі щодо темпів розповсюдження ВІЛ-інфекції. Протягом 10 місяців 2017 року в країні щодня реєстрували 48 випадків захворювання на ВІЛ-інфекцію, 24 захворювання на СНІД та 8 випадків смерті від СНІДу.

Щороку серед обстежених на ВІЛ осіб в Україні виявляється близько 1% осіб з підтвердженими позитивними результатами. А під медичним наглядом з приводу ВІЛ-інфекції перебуває 0,31% населення країни.

Зважаючи на те, що пізнє звернення до лікаря значно зменшує вірогідність збереження здоров’я та продовження повноцінного життя людини з ВІЛ, ми радимо кожному, хто мав хоча б найменший ризик інфікуватися – обстежитись на ВІЛ.  Дана карта допоможе Вам ознайомитись із розташуванням закладів де можна пройти перевірку на ВІЛ-статус.

Завантажити плакат у розмірі А1 можна за наступними посиланням:
“Обережно, ВІЛ/СНІД” (Переглянути), (Завантажити.)

ADD A COMMENT

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Будь ласка, зв’яжіться з нами, якщо ви хочете отримати детальнішу інформацію стосовно наших проектів!

Контакти