Зібрано нові мультики на на каналі “Освіта дитини ХХІ століття” - MagneticOne.org

  • Home
  • Загальне
  • Зібрано нові мультики на на каналі “Освіта дитини ХХІ століття”

Щотижня благодійний фонд MagneticOne.Org створює новий список відтворення мультфільмів, аби наші діти розвивалися щоденно. Нагадуємо, що основна ідея проекту з’явилась через надмірно-велику кількість російськомовних каналів, із яких діти почерпають не українські слова і вживають їх частіше за рідну мову.

Одним із найновіших списків відтворення мультфільмів на каналі “Освіта дитини ХХІ століття” присвячений темі “ввічливість”.

Дотримуватись правила етикету і демонструвати уважність та люб’язність до оточуючих людей – це наша ввічливість. Проте чи кожен це розуміє?

Але все дуже просто – це розуміння шанобливо і тактовно спілкуватися з людьми, готовність знайти компроміс і вислухати протилежні точки зору.

Мабуть, інколи діти це краще розуміють, ніж дорослі. Тому MagneticOne. Org пропонує переглянути Вам новий список відтворення, присвячений цій темі.

Також діти можуть переглянути серію мультфільмів, чому потрібно ретельно чистити зуби, мити руки після прогулянки і перед їжею та ще багато елементарних речей, що стосуються гігієни.
Думаєте це важко або навпаки занадто просто? Тоді змушені Вас розчарувати, адже навчити малюків слідкувати за власною гігієною – це те ж саме, як щодня снідати кашею, аби рости здоровим і великим.

Кожного разу потрібно приділяти час на такі буденні речі, наділяти дитину увагою і турботою, а вже з часом дитина самостійно почне виконувати Ваші настанови із вдячністю. Готові до роботи? Тоді перед початком навчання перегляньте список відтворення мультфільмів від MagneticOne.Org на тему “Гігієна”, що полегшить Вам роботу, а дитина візуально-краще запам’ятає необхідні правила.

ADD A COMMENT

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Будь ласка, зв’яжіться з нами, якщо ви хочете отримати детальнішу інформацію стосовно наших проектів!

Контакти