Освіта студента ХХІ століття - MagneticOne.org

Ще років десять тому, звичайний студент тільки мріяв про персональні ноутбуки і вільний домашній інтернет, то сьогодні все це доступно більшості молоді. І з кожним днем горизонти можливостей тільки розширюються.
Що ж потрібно сучасному студенту? Та не дуже багато!

  • Можливість купувати книги зі знижкою (наприклад, підручники, але, втім, і художню літературу);
  • Цікаві заходи, які організовувалися б державними органами, і великими компаніями роботодавців, молодіжних ГО;
  • Бюджетні подорожі по країні і за кордон для обміну знаннями та досвідом;
  • Додаткові курси, репетиторство, додаткові знання, яких не дає університет, а які так потрібні в практичному житті.

На сьогодні, в мережі накопичилася значна маса навчальних відео-та аудіокурсів, що дозволяють вивчати всілякі науки і мистецтво, не виходячи з дому.

Благодійний Фонд “MagneticOne.Org” створив декілька проектів, що допоможуть ТОБІ отримати хороші, а головне такі корисні знання:

  1. “Освіта студента ХХІ століття”. Головна мета цього проекту –  створити YouTube канал з відібраними, з педагогічної точки зору, навчальними аудіо – та відеоматеріалами, які є цікавими, зрозумілими, корисними та доступними, як для людей які тільки починають вивчати певну дисципліну, так і фахівців у цій галузі.
  2. Ми хочемо надати українцям можливість не лише навчатися у кращих вчителів світу абсолютно безкоштовно, але і вдосконалювати свої знання англійської мови, тому створили базу перекладених відео на каналі в YouTube “Переклад онлайн-курсів”. Зробили їх доступними для учнів, студентів, вчителів та всіх охочих отримувати нові знання.

Адже розуміємо, що сьогодні кожному потрібно бути всесторонньо розвинутою особистістю, аби на своєму життєвому шляху звершувати перемоги!

Важливо й те, що займаючись самоосвітою за допомогою інтернету, Ви істотно економите на репетиторах, послуги яких завжди коштують дорого, а також на часі – не витрачаєте його на збори до вчителя, дорогу туди і назад тощо.

Варто тільки захотіти, можна і в інтернеті чогось навчитися. Важливо лише спрямовувати увагу в потрібне русло, відкидати марну інформацію і бути посидючим. Успіхів!

 

ADD A COMMENT

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Будь ласка, зв’яжіться з нами, якщо ви хочете отримати детальнішу інформацію стосовно наших проектів!

Контакти